Ekipa trzeciej edycji programu Hotel Paradise powitała kolejną uczestniczkę. Ewa Foryszewska, bo to o niej mowa, to młoda, atrakcyjna blondynka. Dziewczyna otwarcie przyznaje, że jej marzeniem jest być sławną i bogatą. Czy udział w randkowym show telewizyjnej Siódemki przybliży ją do osiągnięcia tego celu? Czas pokaże. Póki co, sprawdźcie, co wiemy o nowej mieszkance słynnego hotelu na Zanzibarze.

Ewa Foryszewska - wiek

Ewa jest w podobnym wieku, co większość uczestników popularnego show TVN 7 - ma 25 lat. Co ciekawe, swoje urodziny obchodzi w wigilię Bożego Narodzenia, czyli 24 grudnia.

Ewa Foryszewska - Instagram, TikTok

Jak przystało na aspirującą celebrytkę, Ewa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Już od siedmiu lat ma swój profil na Instagramie (@killfori, który zapewne wkrótce zmieni nazwę na @ewa.hotelparadise3), a ostatnio założyła także konto na TikToku (@killfori_). Na swoim pierwszym filmiku zamieszczonym w aplikacji tańczy energicznie do zremiksowanego przeboju Rihanny z płyty ANTi pt. Needed Me.

@killfori_

##tiktok ##foryou ##dance ##blondiegirl

♬ dźwięk oryginalny - Ewa Foryszewska

Ewa Foryszewska - „Hotel Paradise 3”

Na swoją pierwszą randkę w programie Ewa wybrała się aż z trzema uczestnikami show: Krystianem, Mariuszem i Krzysztofem. W oko najbardziej wpadł jej ten ostatni. Szczerze wyznała, że to właśnie zawodowy barber jest w preferowanym przez nią typie faceta. Myślicie, że uda się jej skutecznie przyciągnąć jego uwagę?

Zobacz zdjęcia Ewy Foryszewskiej, nowej uczestniczki trzeciego sezonu Hotel Paradise, już teraz w naszej GALERII.