Noah Centineo skradł serca widzów rolą Petera Kavinsky'ego w filmach z serii „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. Ekranizacje bestsellerowych powieści dla nastolatków autorstwa Jenny Han odniosły spektakularny sukces, a z odtwórcy głównej roli męskiej w ekspresowym tempie uczyniły gwiazdę światowego formatu. Występy w takich produkcjach jak „Wynajmij sobie chłopaka” i „Aniołki Charliego” jedynie umocniły jego status nowego łamacza niewieścich (i nie tylko) serc. Poczynania 25-latka śledzi obecnie na Instagramie już przeszło 17 milionów użytkowników serwisu, co czyni z niego jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia.

Noah Centineo i jego trudna przeszłość

Życie gwiazdora nie zawsze było usłane różami. Cień na jego życie rzucił rozwód rodziców, do którego doszło gdy miał 15 lat. W jego wyniku przez kilka miesięcy mieszkał ze swoją matką w pokoju hotelowym, podczas gdy jego siostra, Taylor, mieszkała z ich ojcem, pastorem, na Florydzie. Jako siedemnastolatek Noah zdecydował się żyć na własny rachunek.

W głośnym wywiadzie, którego udzielił „Harper’s Bazaar” w 2020 roku, wyznał, że przez kolejne cztery lata błąkał się od miejsca do miejsca, śpiąc na kanapach. Wtedy właśnie rozpoczął się trudny okres w jego życiu, który zdominowały narkotyki i alkohol.

Nie było wielu rzeczy, których bym nie wziął. Nigdy niczego nie wstrzykiwałem, co jest dobre. Ale paliłem dużo rzeczy. Byłem naprawdę smutny. To był mroczny czas w moim życiu - zdradził.

Noah Centineo pokazał swoje nowe zdjęcia. Fani są zaniepokojeni

Po tym burzliwym okresie Centineo postawił na abstynencję – przed swoimi 21. urodzinami przez rok nie wypił ani kropli alkoholu. Dwa lata temu przyznał się do tego, że wrócił do picia. Na łyk czegoś mocniejszego zapracowany aktor pozwala sobie jednak tylko wtedy, gdy akurat nie ma na głowie żadnego projektu zawodowego.

Jest wiele rzeczy, których już nie robię. …Ale gdy muszę pracować, to odstawiam wszystko - wyjaśnił.

Miłośnicy urody i talentu Noah niestety niedawno znów poczuli, że mają powody do niepokoju. Wszystko z powodu ostatniej aktywności gwiazdora w mediach społecznościowych. W czwartek aktor zamieścił na Instagramie obszerną i dość chaotyczną relację, podczas której starał się opowiedzieć swoim obserwatorom anegdotę z młodzieńczych lat na temat... kija baseballowego.

Tego samego dnia na profilu Centineo pojawił się także post z paroma jego zdjęciami, które opatrzył ponurym wpisem.

Może ty to właściwie osądzisz. Którego odbicia nienawidzisz bardziej? Swojego czy Innego? - zapytał.

Zobacz także:

Internauci od razu zwrócili uwagę na to, że laureat Kryształowej Statuetki plebiscytu People's Choice nie prezentuje się na swoich najnowszych fotografiach zbyt korzystnie.

Czy wszystko u ciebie w porządku?

Wszystko dobrze?

Dlaczego twoje oczy są czerwone?

Coś wydaje się nie tak

Wygląda na przygnębionego, wygląda bardzo źle. Nie wyglądał tak rok temu

Potrzebujesz pomocy? Poważnie, bez obrazy, ale nie wyglądasz dobrze

Znaleźli się też i tacy, którzy zaczęli wprost sugerować, że Noah najprawdopodobniej wrócił do zażywania narkotyków.

To są opiatowe oczy - czytamy.

Myślicie, że fani Noah Centineo faktycznie mają powody do niepokoju?