Khloé Kardashian pokazała obserwatorkom i obserwatorom swoje nowe zdjęcia. Zostały one zrobione do magazynu „Sorbet”. Celebrytka wygląda na nich zupełnie inaczej, ponieważ ma nową, ultra modną fryzurę. Kardashianka ma teraz grzywkę! Przypomina ona przez to... Taylor Swift. Do tego stopnia, że jej fanki i fani myśleli, że na zdjęciach pozuje wokalistka. Zobaczcie Khloè w nowej odsłonie.

Khloè Kardashian ma nową fryzurę

38-latka była bohaterką sesji dla magazynu „Sorbet”. Bizneswoman ubrana była w Pradę od stóp do głów. Jednak to nie piękne stylizacje najbardziej przykuwała uwagę, a nowa fryzura założycielki Good American. Khloè ma teraz grzywkę, która już od dłuższego czasu jest jednym z najmodniejszych cięć. Jednak to nie wszystko, ponieważ Kardashian przypomina jedną z najpopularniejszych obecnie piosenkarek.

Obserwatorki i obserwatorzy Khloè Kardashian myśleli, że patrzą na Taylor Swift

Myślałam, że to Taylor Swift napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. Naprawdę byłam przekonana, że to Taylor Swift – dodała kolejna, która otrzymała parę odpowiedzi, mówiących, że inni też się pomylili. I faktycznie wokalistka, która niedawno wydała bijący rekordy popularności album „Midnights” również ma podobną fryzurę co celebrytka.

Dodatkowo na zdjęciach do gazety Khloè ma naprawdę długie nogi, które są mocno wyeksponowane. Długie nogi są wręcz znakiem rozpoznawczym wokalistki.

Wy też widzicie takie podobieństwo między Khloè a Taylor?