Amanda Bynes znów jest na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą niepokojących doniesień TMZ, który w poniedziałek poinformował o tym, że była gwiazda kina i telewizji trafiła do szpitala psychiatrycznego. Emerytowana aktorka znana z filmów „Ona to on” i „Czego pragnie dziewczyna” rzekomo błąkała się nago po centrum Los Angeles. Informator serwisu, który był świadkiem tego zdarzenia, zdradził, że Bynes wsiadła rozebrana do obcego samochodu. Celebrytka powiadomiła kierowcę pojazdu o tym, że przeżyła epizod psychotyczny, a następnie sama zadzwoniła na 112. Policja zabrała trzydziestosześciolatkę na komisariat. Tam zdecydowano, że Bynes trafi na obserwację na oddziale psychiatrycznym.

Były narzeczony i rodzice Amandy Bynes reagują na jej zatrzymanie

Równo rok temu Amanda Bynes została zwolniona spod kurateli, którą jej matka sprawowała nad nią przez prawie 9 lat. Internauci porównywali ją wówczas do Britney Spears i cieszyli się, że ona także w końcu może cieszyć się wolnością. Początkowo eksgwiazdka młodzieżowej stacji Nickelodeon sprawiała wrażenie osoby, która odzyskała kontrolę na swoim życiem. Była w szczęśliwym związku i kontynuowała swoją edukację. W ubiegłym roku media obiegła informacja, że Amanda Bynes i Paul Michael odwołali zaręczyny oraz plany dotyczące ślubu, ale mimo to postanowili pozostać parą. W lipcu okazało się jednak, że wszystko między nimi jest już definitywnie skończone.

Amanda Bynes i Paul Michael / rlamandabynes / instagram.com

Poproszony o komentarz w sprawie ostatnich wydarzeń z udziałem swojej byłej narzeczonej Michael oznajmił, że Bynes jakiś czas temu odstawiła leki i nie bierze ich do tej pory. Rodzice celebrytki na razie wstrzymują się od komentowania medialnych doniesień. Jak jednak donosi TMZ przyjaciel rodziny, nie mają oni zamiaru starać się o ponowne ubezwłasnowolnienie córki. Za pocieszający mieli uznać fakt, że Amanda z własnej woli zgłosiła się na policję.

Amanda Bynes nagrana przez fankę

Podczas gdy Amanda Bynes przebywa na przymusowej obserwacji psychiatrycznej w sieci głośno robi się o dość niepokojącym nagraniu z jej udziałem. Użytkowniczka TikToka o nicku kaitlynhotfox podzieliła się krótkim filmikiem ze spotkania z gwiazdą. Twórczyni internetowa twierdzi, że natknęła się na samotnie chodzącą po ulicach Hollywood celebrytkę i zwyczajnie postanowiła z nią porozmawiać.

Amanda Bynes nagrana przez tiktokerkę krótko przed skierowaniem na oddział psychiatryczny / rlamandabynes / instagram.com

Co ciekawe, nagranie zostało zarejestrowane 17 marca, czyli zaledwie dwa dni przed przed tym, jak Bynes trafiła na oddział psychiatryczny.

Zobacz także:

Cieszę się, że otrzymała pomoc. Była przemiła, dałam jej trochę pieniędzy i pogadałyśmy. Czasem ludzie po prostu potrzebują z kimś pogadać – oznajmiła tiktokerka.

Nagranie ma już przeszło 7 milionów wyświetleń. Możecie je obejrzeć poniżej.

@kaitlynhotfox #amandabynes ❤️❤️ happy shes getting the help she needs. she was sweet, gave her some money and talked. sometime ppl just sb to talk to. #fyp #goviral #foryoupage ♬ original sound - kaitlyn