Zabieramy was w kolejną nostalgiczną podróż po naszych ulubionych filmach i seriach. Tym razem skupimy się na bohaterach kultowych produkcji, a konkretnie na tych, którym udało się stworzyć wyjątkowe relacje. Fikcyjne związki od zawsze wzbudzały wiele emocji wśród fanów – niektóre były bardzo burzliwe, inne niemal idealne, a tym samym nierealne. Właśnie dlatego postanowiłyśmy przypomnieć ulubione – fikcyjne pary. Pamiętacie je wszystkie?

Fikcyjne pary wszech czasów

W serialu Plotkara mamy do czynienia z wieloma parami, np. z Sereną van der Woodsen i Danem Humphreyem czy Lily van der Woodsen i Rufus Humphrey. Jednak naszym zdaniem najpiękniejszy (a zarazem najbardziej burzliwy) związek na Upper East Side stworzyli Blair Waldorf i Chuck Bass. To prawda, że oboje mają sporo za uszami, ale powiedzmy sobie szczerze: ta dwójka została dla siebie stworzona.

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały o serialu Przyjaciele. Niestety w tym wypadku nie potrafimy wybrać tylko jednej pary. Na początku trudno było uwierzyć, że Monica Geller i Chandler Bing będą razem. Wiele osób wyobrażało sobie tego bohatera u boku Janice (OMG!). Musimy jednak przyznać, że Monica i Chandler stworzyli jedną z najbardziej wyjątkowych – fikcyjnych relacji. Co ciekawe, Matthew Perry przyznał ostatnio, że przez wiele lat podkochiwał się w Courteney Cox. Z kolei odtwórczyni roli perfekcyjnej w każdym calu Moniki niczego nie zauważyła! Myślicie, że aktorom udałoby się stworzyć związek w prawdziwym życiu? Przez wszystkie sezony kibicowałyśmy również Rachel Green i Rossowi Gellerowi. Naszym zdaniem bardzo do siebie pasują.

Kolejna para, za którą tęsknimy, to Carrie Bradshaw i Mr.Big z Seksu w wielkim mieście. Główna bohaterka i narratorka kultowego serialu ma na swoim kilka mniej lub bardziej burzliwych związków. Ale jedyną – prawdziwą miłością Carrie Bradshaw był wspomniany już Mr.Big, a właściwie John James Preston. Fani od samego początku wiedzieli, że dziennikarka i makler są dla siebie stworzeni. Natomiast bohaterowie uświadomili to sobie dopiero po kilku latach znajomości.

Inne – kultowe pary znajdziecie również w naszej galerii (na górze strony). Którym bohaterom kibicowaliście najbardziej, za kim tęsknicie?

Te gwiazdy nie znoszą się! Kto z kim ma konflikt w show-biznesie? >>>