W świecie stworzonym przez J.K.Rowling Ginewra Molly Potter (z domu Weasley) była czarownicą czystej krwi, obdarzoną potężną mocną. Młodsza siostra Rona, która skradła serce Harry’ego Pottera, po zakończeniu nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie została żoną znanego na całym globie czarodzieja. W postać rudowłosej Ginny wcieliła się brytyjska aktorka Bonnie Wright – i tak jak pozostałym członkom i członkiniom filmowej ekipy – ta rola przyniosła jej międzynarodową sławę. Nic więc dziwnego, że wieść o prawdziwym ślubie fikcyjnej ukochanej Harry’ego Pottera rozemocjonowała fanki i fanów franczyzy Wizarding World.

Bonnie Wright wyszła za mąż

W niedzielę 31-letnia aktorka opublikowała na swoim instagramowym profilu krótkie nagranie, na którym widzimy dwie dłonie, a na palcach lśniące pięknie złotem obrączki. W ten właśnie sposób Bonnie Wright oznajmiła swoim wielbicielkom i wielbicielom radosną wiadomość: wyszła za mąż!

 

Za pośrednictwem relacji na Instagramie gwiazda pochwaliła się kilkoma zdjęciami z ceremonii i wesela, które miało miejsce 19 marca. Widzimy na nich, że Bonnie postawiła na klimat boho: założyła prostą, białą sukienkę z romantyczną falbaną,  a pofalowane włosy ozdobiła białymi kwiatami. Przyjęcie weselne odbyło się na świeżym powietrzu. Wyjątkowy klimat zapewniły strojne bukiety i świece na stołach oraz piękna przyroda wokół.

Pod wpisem posypały się gratulacje dla młodej pary. Życzenia dla zakochanych popłynęły także od ekipy z „Harry'ego Pottera”. Wśród komentujących znaleźli się m.in. James Phelps, odtwórca roli Freda Weasleya, oraz Scarlett Hefner, która wcieliła się w Pansy Parkinson. Ekranowy partner i małżonek Bonnie, Daniel Radcliffe, zamieścił w swoich mediach osobny post z fotografią szczęśliwych nowożeńców.

Bonnie Wright wyszła za mąż. Gratulacje! - napisał brytyjski aktor.

Kim jest mąż Bonnie Wright?

Mężem Bonnie Wright został związany ze światem filmu Andrew Lococo. Wybranek gwiazdy próbował swoich sił jako aktor oraz asystent reżysera w mało znanych produkcjach. Swoim związkiem aktorka po raz pierwszy pochwaliła się we wrześniu 2020 roku. Zobacz jej zdjęcia z ukochanym w naszej galerii.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach. 

Zobacz także: