O tym, że Harry Styles związał się ze starszą o 10 lat Olivią Wilde wiemy już od kilku miesięcy. Para poznała się na planie filmu „Don't Worry Darling” w reżyserii Wilde, w którym to wokalista zagrał jedną z głównych ról. Mówi się, że ich związek rozkwitł pod koniec 2020 roku, świeżo po rozstaniu Olivii z Jasonem Sudeikisem. Para zakończyła relację po 7 latach narzeczeństwa, w czasie którego doczekała się dwóch pociech. To właśnie związek Wilde z byłym partnerem miał być powodem zdegustowania Florence Pugh. Dlaczego aktorka nie promuje swojej najnowszej produkcji? Odpowiadamy.

Florence Pugh zdegustowana zachowaniem Olivii Wilde na planie „Don't Worry Darling”

Gdy obsada i ekipa filmowa wkroczyła na plan „Don't Worry Darling” Olivia Wilde oficjalnie związana była ze starszym o 9 lat komikiem i aktorem, Jasonem Sudeikisem. Mówi się, że to właśnie romans z młodszym wokalistą przyczynił się do rozpadu 9-letniego związku aktorów. Kwitnący romans Wilde z Harym Stylesem miał krępować ekipę filmową. Niezadowolona z atmosfery na planie była m.in. Florence Pugh, odtwórczyni głównej roli. Nie czuła się komfortowo, obserwując, jak reżyserka flirtuje z Stylesem, gdy oficjalnie nadal związana była z ojcem swoich dzieci.

Mogę wam powiedzieć, że Flo była zdegustowana tym, jak Olivia i Harry obnosili się ze swoim uczuciem na planie. Olivia nadal była partnerką Jasona, gdy po raz pierwszy przespała się z Harrym. Jason z dziećmi nawet kilka razy odwiedzili Olivię na planie, na samym początku zdjęć. To sprawiło, że wiele osób czuło się niekomfortowo z romansem reżyserki – ujawnia informator „Page Six”.

O konflikcie nominowanej do Oscara za rolę w filmie „Małe kobietki” Florence Pugh i Olivii Wilde mówi się już od kilku tygodni. W mediach społecznościowych trwa promocja filmu, a zwiastun produkcji na swoim profilu zamieściła m.in. sama reżyserka. Wilde pochwaliła pracę młodej aktorki, jednak odtwórczyni głównej roli w żaden sposób nie zareagowała na miłe słowa. 

Cisza ze strony Florence nie umknęła fanom aktorki. Jedna z fanek napisała na Twitterze: Florence nie wspomniała jeszcze słowem o „Don't Worry Darling”, chociaż wyszły już dwa zwiastuny? Za to pisze o każdym innym projekcie, w którym wzięła udział... Co takiego zrobiła Olivia Wilde?

Harry Styles i Florence Pugh w „Don't Worry Darling” w kinach tej jesieni 

„Don't Worry Darling” to psychologiczny thriller Warner Bros., którego akcja dzieje się w utopijnej społeczności w latach 50. XX wieku. Alice (grana przez Florence Pugh) i Jack (w którego rolę wcielił się Harry Styles) to młode małżeństwo, które mieszka w „idealnym mieście” stworzonym przez tajemniczą firmę, dla której pracuje Jack. Bohaterka szybko zauważa, że w miasteczku dzieje się coś niepokojącego, a mąż skrywa przed nią mroczny sekret.

 

 W pozostałych rolach występują: Chris Pine, Gemma Chan, Sydney Chandler, Nick Kroll i Kiki Layne, a także sama reżyserka, Olivia Wilde. 

Zobacz także: