Powstanie druga część Fuksa, czyli kultowej komedii z 1999 roku z Maciejem Stuhrem, Agnieszką Krukówną i Januszem Gajosem w rolach głównych. Prace nad filmem właśnie się rozpoczęły, a twórcy ujawnili pierwsze szczegóły na temat fabuły oraz obsady. Jak się okazuje, w roli głównej zobaczymy Macieja Musiała. Kim będzie postać, w którą się wciela? I kto jeszcze pojawi się na ekranie? Oto wszystko, co wiemy na ten temat 

„Fuks 2”: Maciej Musiał zagra główną rolę w kontynuacji kultowej komedii. Co wiemy o filmie?

Jak dowiadujemy się z oficjalnej informacji prasowej, Maciej Musiał wcieli się w postać 20-latka o tym samym imieniu, który jest bystry i ogarnięty. Oglądając Fuks 2, będziemy mogły i mogli się przekonać, czy chłopak odziedziczył po swoim ojcu skłonność do snucia intryg, pakowania się w kłopoty, jak również do brawury. Ten bowiem w dniu swoich 18. urodzin doprowadził do wybuchu, a następnie do rozbicia dwóch radiowozów policyjnych, poza tym ukradł samochód, a także pieniądze od pewnego biznesmana. Brzmi znajomo, co? Fanki oraz fani filmu Fuks prawdopodobnie domyślają się, o kogo chodzi. 

„Fuks 2” – obsada. Kto wystąpi w kontynuacji kultowej komedii?

Główną rolę w filmie Fuks 2 zagra Maciej Musiał. Kto jeszcze pojawi się na ekranie? Okazuje się, że na ekranie zobaczymy także gwiazdy pierwszej części Fuksa, a mianowicie Macieja Stuhra, który zagra ojca głównego bohatera i Janusza Gajosa, czyli śledczego Mazura (prawdopodobnie już emerytowanego). W filmie wystąpią również Sonia Bohosiewicz, Kasia Sawczuk, Cezary Pazura oraz Paulina Gałązka

„Fuks 2” – pierwsze zdjęcia z planu

Twórcy Fuksa 2 nie tylko zdradzili pierwsze szczegóły związane z filmem, ale również pokazali kilka zdjęć z planu filmowego. Widzimy na nich Macieja Musiała, Kasię Sawczuk, Macieja Stuhra i Janusza Gajosa, czyli gwiazdy drugiej części komedii. Możesz je zobaczyć w naszej galerii – na górze strony. 

„Fuks 2” – data premiery

Na kiedy zaplanowano premierę Fuks 2? Film z Maciejem Musiałem, Kasią Sawczuk, Maciejem Stuhrem i Januszem Gajosem w rolach głównych ma trafić do kin w 2022 roku. Dokładna data zostanie prawdopodobnie ujawniona, gdy prace nad kontynuacją kultowej komedii będą na bardziej zaawansowanym etapie.