Gal Gadot ponownie została mamą! Aktorka urodziła trzecie dziecko, a swoją pociechę pokazała na Instagramie. Z postu wiemy, że to dziewczynka, która otrzymała imię Daniella. „Nie mogłabym być bardziej wdzięczna i szczęśliwa (i zmęczona)” – napisała aktorka, publikując zdjęcie nie tylko z maleńką Daniellą, ale również dwiema starszymi córkami – Almą (ur. 2011) i Mayą (ur. 2017) oraz mężem Yaronem Versano.

Gal Gadot ponownie została mamą. Jak poinformowała o swojej trzeciej ciąży?

O tym, że Gal Gadot jest w trzeciej ciąży poinformowała tuż po tym, jak pojawiła się na tegorocznej gali Złotych Globów. Wówczas świat show-biznes obiegły plotki, że Gal jest w ciąży, na co miała wskazywać stylizacja aktorki, wybrana w ten sposób, aby nie podkreślać ciążowych krągłości. Po fali komentarzy w internecie Gal Gadot rozwiała wszelkie wątpliwości w temacie jej ciąży i również na Instagramie podzieliła się radosną nowiną o nadchodzącym nowym członku, a teraz już wiemy, że członkini rodziny. Informację przekazała rodzinnym ujęciem z córkami i mężem. 

Gal Gadot – co trzeba o niej wiedzieć?

Gal Gadot światowy rozgłos zyskała dzięki głównej roli w filmie Wonder Woman z 2017 roku. Wcześniej, zanim zaczęła swoją przygodę z aktorstwem, odbyła dwuletnią służbę w Izraelskich Siłach Obronnych, a przed jej ukończeniem rozpoczęła studia prawnicze. Gwiazda zdobyła także tytuł Miss Izraela w 2004 roku, jak i reprezentowała swój kraj w konkursie Miss Universe. Zimą 2020 roku do kin trafił film Wonder Woman 1984 z udziałem Gadot, który w Polsce od kwietnia można obejrzeć na platformie HBO GO, podobnie jak Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera, gdzie Gal również wciela się w Wonder Woman. Na 2022 rok planowane są trzy gorące premiery z Gadot w obsadzie: to Kleopatra, gdzie gra ona tytułową rolę, Śmierć na Nilu na podstawie powieści Agathy Christie, a także trzecia część Wonder Woman