Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio podejrzewani są o romans nie od dziś. Dla niewtajemniczonych przypominamy, że pierwsze plotki na temat bliskiej relacji tej dwójki pojawiły się już niemalże rok temu – dokładnie podczas imprezy z okazji wrześniowego tygodnia mody w Nowym Jorku. Leo był ze swoimi znajomymi, a Gigi ze swoimi koleżankami i wszyscy razem siedzieli przy stole – podawał informator serwisu „Page Six”. Później przyłapani zostali razem w Mediolanie. Wówczas mówiło się, że para zatrzymała się w tym samym hotelu, spędzając ze sobą każdą wolną chwilę. Media spekulowały na temat charakteru relacji tej dwójki – w końcu 48-letni aktor słynie ze swojej żelaznej zasady, która nie pozwala mu umawiać się z żadną kobietą po 25. roku życia. Czy złamał tę zasadę dla 28-letniej modelki? Wszystko wskazywało na to, że tak. 

Para widywana była później bowiem na wspólnych kolacjach, imprezach i wyjściach ze znajomymi. Ich relacja nigdy nie nabrała jednak oficjalnego charakteru, a Leonardo niejednokrotnie widywany był w towarzystwie innych kobiet. Gigi Hadid nie pojawiła się między innymi na imprezie w stylu Gatsby'ego z okazji 48. urodzin Leonardo DiCaprio powołując się na napięty grafik i wcześniej zaplanowane podróże. Zamiast niej u boku aktora widziano inną, nieco młodszą modelkę, Victorię Lamas

Gigi nie ma siły nadążyć za Leonardo. Jego styl życia to dla niej za dużo – wyznał wówczas anonimowy informator.

Mówiono później, że imprezowy styl życia Leo nie do końca pasuje Gigi, która za priorytet ustawiła sobie wychowywanie 3-letniej córki. Przez kolejne kilka miesięcy kontakt pary zdecydowanie osłabł, jednak jak pisałyśmy ostatnio, romans nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W maju dwójka widziana była bowiem na wspólnej kolacji w luksusowej restauracji Cipriani Downtown, która mieści się w nowojorskim Soho. Kilka dni temu znów pojawili się na celowniku paparazzi. Wiemy dlaczego.

Gigi Hadid i Leonardo DiCapio są razem?

Jak donosi serwis „Page Six”, fani i fanki Leo i Gigi mają powody do szczęścia. Zdobywca Oscara za rolę w filmie „Zjawa” oraz supermodelka ostatnie dwie noce spędzili razem w Hamptons na zabawie do białego rana. Anonimowy informator serwisu donosi, że w sobotę para imprezowała na przyjęciu z okazji 4 lipca u założyciela Tao Group, Marca Packera. W niedzielę widziano ich natomiast, jak rozmawiali o tym na dorocznej imprezie guru technologii Davida Rosenberga w Bridgehampton.

Leo i Gigi są razem. Po sposobie, w jaki ze sobą rozmawiali dało się wyczuć, że coś jest na rzeczy – powiedziało źródło „Page Six”.

Czy para nareszcie postanowiła wejść na kolejny poziom znajomości? Wszystko wygląda, że tak. Będziemy więc informować was na bieżąco o kolejnych doniesieniach zza oceanu na temat tej dwójki.