Pod koniec kwietnia pojawiły się plotki, że Gigi Hadid jest w ciąży. Ojcem dziecka modelki miał być nikt inny, jak jej wieloletni partner, z którym też wiele razy się rozstawała – były członek One Direction, Zayn Malik. Informację o tym, że klan Hadid powiększy się najpierw potwierdziła mama Gigi, Yolanada, a następnie sama gwiazda wybiegów. Jakiej płci będzie pierwsze dziecko pary? Tego oficjalnie nie wiadomo, choć fani mają pewne podejrzenia. W relacji z imprezy urodzinowej, którą Gigi opublikowała na swoim Instagramie, spostrzegawczy followersi dopatrzyli się balonu z niebieską wstążką, co może wskazywać na to, że na świat przyjdzie chłopiec.


Trendy 2020: Ta koszula jest hitem na Instagramie. Noszą ją Gigi Hadid i Chiara Ferragni >>>
 

Gigi Hadid niebawem zostanie mamą. Ojcem dziecka jest Zayn Malik

Poród powinien mieć miejsce lada moment. A brzuszek ciążowy Gigi po raz pierwszy pokazała miesiąc temu. W transmisji live na Instagramie w połowie lipca modelka opowiadała o swoim aktualnym stanie. Wyznała, że zarówno jej, jak i Zaynowi zależy na zachowaniu prywatności i nie zamierza spamować ciążą w mediach społecznościowych. Także ze względu na obecną sytuację, czyli ciągle trwającą pandemię koronawirusa. Hadid postanowiła, że lepiej będzie, jeżeli swoje kanały wykorzysta do pomocy ofiarom COVID-19, czy powracającego cały czas problemu rasizmu nie tylko w Stanach Zjednoczonych, a sprawy związane z przygotowywaniami do macierzyństwa zostawi dla siebie i bliskich.


Aleksandra Żebrowska opublikowała ważny post na Instagramie, który dotyczy kobiet w ciąży (i nie tylko) >>>
 

Gigi Hadid pokazała ciążowy brzuszek w przepięknej sesji zdjęciowej

Przyszła mama nie odmówiła sobie jednak okazji, by podzielić się ze swoimi obserwatorami efektami przepięknej sesji zdjęciowej. Dzisiaj na instagramowym profilu modelki pojawiły się zachwycające minimalistyczne kadry. Za czarno-białe zdjęcia odpowiedzialni są duet Luigi and Iango, a stylizacje przygotowała dyrektor mody Garage Magazine, Gabriella Karefa-Johnson. Z kolei makijaż starszej z sióstr Hadid przygotowała Erin Parsons, wizażystka marki Maybelline.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

growin an angel :)

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) Sie 26, 2020 o 6:06 PDT

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

7.26.20 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid) Sie 26, 2020 o 6:07 PDT

 

Zobacz także: