W kwietniu tego roku w mediach pojawiły się plotki, według których Gigi Hadid jest w ciąży. Informacje na ten temat zostały potwierdzone najpierw przez Yolandę Hadid, czyli przyszłą babcię, a następnie przez światowej sławy modelkę w rozmowie z Jimmym Fallonem. Fani czekali na kolejne informacje dotyczące ciąży starszej siostry Hadid. Chcieli poznać m.in. płeć pierwszego dziecka Gigi Hadid i Zayna Malika, a także zobaczyć zdjęcia jej ciążowego brzuszka. Gwiazda modelingu pokazała swoje krągłości dopiero w połowie lipca, bo (jak sama przyznała) na świecie dzieją się ważniejsze rzeczy. Ostatnio Gigi Hadid pochwaliła się efektami wyjątkowej sesji ciążowej. Przy okazji zdradziła, kiedy urodzi się jej pierwsze dziecko.

Gigi Hadid zdradziła termin porodu swojego pierwszego dziecka!

Kilka dni temu Gigi Hadid opublikowała na swoim Instagramie pierwsze zdjęcia z sesji ciążowej. Modelka ma na sobie lekkie, zwiewne kreacje, które pięknie podkreślają jej brzuch. Za stylizacje odpowiedzialna jest Gabriella Karefa-Johnson, czyli dyrektor mody Garage Magazine. Fotografie autorstwa duetu Luigi and Iango są naprawdę wyjątkowe – ostatnio zachwycał się nimi cały świat.

Wczoraj na instagramowym profilu Gigi Hadid pojawiły się kolejne zdjęcia z sesji ciążowej, a także relacja z backstage’u. Pod jednym z postów przyszła mama napisała, że sesja odbyła się 26 lipca 2020 roku. Z opisu kolejnej fotografii dowiadujemy się, że modelka była wtedy w 33. tygodniu ciąży. To znaczy, że teraz jest w 38 tygodniu. Biorąc pod uwagę fakt, że ciąża trwa około 40 tygodni, możemy spodziewać się, że pierwsze dziecko Gigi Hadid i Zayna Malika pojawi się na świecie lada chwila. To kwestia około dwóch tygodni.

W oczekiwaniu na narodziny maleństwa możecie obejrzeć zdjęcia z wyjątkowej sesji ciążowej Gigi Hadid. Wszystkie fotografie, jak również making-of znajdziecie w naszej galerii (na górze strony).

Gwiazdy, które zostaną rodzicami w 2020 roku. Wśród nich Gigi Hadid i Zayn Malik >>>