Problemy w związku Gisele Bundchen i Toma Brady’ego pojawiły się już jakiś czas temu, a konkretnie: kiedy zawodnik NFL zdecydował się na powrót na boisko. Teraz pojawiły się nowe informacje, według których para nie mieszka ze sobą już od ponad miesiąca!

Gisele Bündchen i Tom Brady nie mieszkają ze sobą od ponad miesiąca

Informator serwisu „People” zdradził, że para nie mieszka ze sobą już od sześciu tygodni. Tom Brady po rezygnacji z futbolu amerykańskiego powrócił do kariery. Modelka nie jest zadowolona z tego powodu. Chce, aby jej mąż poświęcał się bardziej rodzinie. Sama jednak podróżuje. Gisele jest zajęta teraz swoim własnym życiem. Spędza czas bez Toma w Miami i Nowym Jorku – mówi jedno źródło. Kolejne dodaje, że gdy trwa sezon, wiodą oni osobne życia.

Powrót Toma Brady’ego do NFL zapoczątkował problemy w jego związku

Decyzja o powrocie do ligi futbolu amerykańskiego nie spodobała się Gisele Bündchen. Supermodelka chciałaby, aby jej mąż był bardziej obecny w życiu ich dzieci – 12-letniego Benjamina Reina i 9-letniej Vivian Lake. Według gwiazdy modelingu, jej ukochany poświęca się bardziej karierze niż rodzinie.

Trzecie źródło ma na ten temat odmienne zdanie. Przekazuje, że legenda futbolu robi wszystko, aby znaleźć czas dla swoich bliskich. Żaden inny mąż nie bierze sześciu miesięcy wolnego w roku, aby być całkowicie oddanym tylko swojej rodzinie – mówi. W sezonie faktycznie jeździ na mecze i treningi, ale dużo czasu spędza również ze swoją rodziną – dodaje.

Odejście Toma Brady’ego z NFL

W zeszłym miesiącu Tom Brady odszedł z drużyny Buccaneers na 11 dni, aby „zająć się swoimi prywatnymi sprawami”. Po powrocie wytłumaczył swoją nieobecność. Każdy ma inne sytuacje, z którymi się zmaga i wszyscy mamy jakieś wyzwania, które musimy pokonać. Mam 45 lat. Dużo się dzieje, więc muszę zrozumieć to najlepiej jak potrafię. To jest ciągły proces – powiedział zawodnik.

Informator „People” wypowiedział się także na temat związku Gisele i Toma. Jest tam dużo napięcia. Ona była bardzo zadowolona, gdy ogłosił emeryturę. Ani trochę nie była szczęśliwa, gdy wrócił do pracy. Brady wie, że to jego ostatni sezon w NFL, jeśli chce nadal pozostać w małżeństwie – dodało.

Gisele Bündchen i Tom Brady – małżeństwo

Brazylijska supermodelka i legenda NFL pobrali się miesiąc po zaręczynach. Ślub odbył się 26 lutego 2009 roku w Kaliforni. W tym roku obchodzili 13. rocznicę ślubu. Jak wspomniałyśmy i wspomnieliśmy, mają dwójkę dzieci. 

Zobacz także: