Gisele Bündchen i Tom Brady tworzyli małżeństwo przez 13 lat. W październiku minie rok, odkąd dowiedzieliśmy się, że się rozwodzą. Teraz modelka postanowiła wypowiedzieć się na temat jej relacji z ex oraz samego rozwodu. Oto, co ma do powiedzenia w tej sprawie.

Gisele Bündchen szczerze o rozwodzie z Tomem Bradym. Co powiedziała o swoim byłym mężu?

43-latka udzieliła wywiadu dla CBS News Sunday Morning. Otworzyła się w nim między innymi na temat rozwodu i relacji, którą ma ze swoim byłym mężem – Tomem Bradym. Poruszyła kilka naprawdę ważnych i szczerych kwestii.

Patrzę na swoje życie i nie chciałabym, żeby potoczyło się inaczej. Nie chciałabym innego życia. Gdyby ktoś zapytał mnie, czy zmieniłabym w nim coś, odpowiedziałabym, że absolutnie niczego bym nie zmieniła – wyznała modelka.

Dziennikarz zapytał od razu, czy nie zmieniłaby też tego, że się rozwiodła. Jednak Bündchen konsekwentnie zaprzeczała. Zobaczcie, co odpowiedziała.

To nie jest coś o czym marzyłam i miałam nadzieję, że się zdarzy. Moi rodzice są małżeństwem od 50 lat i chciałam, żeby u mnie było tak samo. Ale myślę, że musisz po prostu to zaakceptować, że czasem jesteście razem i dojrzewacie ze sobą, a czasem się rozstajecie.

Gisele przyznała również, że sportowiec jest ojcem jej dzieci i zawsze życzy mu jak najlepiej. Jestem wdzięczna, że dał mi wspaniałe dzieci. Uważam, że gdy jedne drzwi się zamykają, drugie się otwierają – dodała.

I faktycznie wygląda na to, jakby nowe życie stało przed nią otworem. Niedługo po rozwodzie do mediów wpłynęła informacja, że 43-latka spotyka się ze swoim trenerem. Mężczyzna ma też dobry kontakt z dziećmi Gisele i podobno wyjechał razem z nimi na wakacje. Jednak żadna ze stron nie potwierdziła statusu swojej relacji. 

Gisele Bündchen i Tom Brady – dzieci

Para doczekała się razem dwójki dzieci. Dzielą opiekę nad 13-letnim Benjaminem i 10-letnią Vivian. Powodem rozwodu miała być między innymi nieobecność Brady’ego w życiu rodzinnym. Modelka wyznała też, że nie był na tyle obecny w życiu ich dzieci, na ile powinien. Teraz wszystko zaczyna powoli wracać do normy, a zawodnik NFL stara się być najlepszym ojcem. Gisele za to często dzieli się wspólnymi kadrami z dziećmi (a głównie z córką) na swoich mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć, jak rosną i dojrzewają.

 

Zobacz także: