Za nami gala wręczenia nagród Grammy 2023, czyli najważniejsze wydarzenie w branży muzycznej. Podobnie jak w poprzednich latach, ceremonia, która odbyła się w Crypto.com Arena w Los Angeles, okazała się niezwykle interesująca dla topowych artystów i artystek. Beyoncé, Harry Styles, Adele, Lizzo, Taylor Swift, Doja Cat, Sam Smith, Jennifer Lopez i Ben Affleck... – to tylko część z zaproszonych osób. Sprawdźcie, kto pojawił się na czerwonym dywanie (a kto nie zdążył) i zobaczcie najbardziej spektakularne kreacje. 

Grammy 2023: najpiękniejsze stylizacje gwiazd

Jeśli chodzi o stylizacje na 65. ceremonii wręczenia nagród Grammy, gwiazdy nie zawiodły. Lizzo pozowała fotoreporterom i fotoreporterkom w spektakularnym z looku z ozdabianą kwiatami peleryną od Dolce & Gabbana. Harry Styles pojawił się na czerwonym dywanie w cekinowym kombinezonie, Camila Cabello w perłowym topie i spódnicy z rozcięciem, a Doja Cat w lateksowej sukni z trenem. Z kolei Taylor Swift postawiła na granatowy zestaw od Roberto Cavalli. Członkowie i członkini włoskiej grupy Måneskin (jak zwykle) wystąpili w pasujących do siebie kreacjach. Uwagę zwróciła też stylizacja Cardi B, która jest dziełem Gaurava Gupty. Wyróżniała się nie tylko pięknym i głębokim kolorem electric blue, ale również ciekawą formą.

Grammy 2023: gwiazdy na wydarzeniu 

Co ciekawe, niektóre gwiazdy zrezygnowały z „przechadzki” po czerwonym dywanie. Do tego grona należą m.in. Jennifer Lopez i Ben Affleck, którzy – uwaga – po raz pierwszy pojawili się na gali Grammy jako para. Adele także nie pojawiła się na ściance przed oficjalnym rozpoczęciem uroczystości wręczenia nagród. Natomiast Beyoncé... utknęła w korku. W związku z tym nie tylko przegapiła moment zdjęć na ściance, ale również nie odebrała osobiście pierwszej z otrzymanych tego wieczoru nagród. 

W naszej galerii (poniżej) możecie zobaczyć zdjęcia gwiazd z gali Grammy Awards 2023. Które stylizacje podobają wam się najbardziej?