Sławę Phoebe przyniosła rola Daphne z hitowego serialu Netflixa „Bridgertonowie”, który skutecznie podnosił temperaturę w styczniu podczas zimowego lockdownu. Teraz aktorka dołączyła do obsady planowanej adaptacji „Exciting Times” opartej na powieści Naoise Dolan. O czym będzie produkcja?

Phoebe Dynevor jako Daphne z „Bridgertonów”

Widzowie pokochali Phoebe Dynevor po tym, jak wcieliła się w rolę Daphne w „Bridgertonach” i z niecierpliwością wyczekują kolejnego sezonu. Fanki i fani martwią się, że aktorka nie pojawi się w trzeciej części ukochanego serialu, bo będzie zbyt zajęta nowym projektem. Na razie odbywają się zdjęcia do drugiego sezonu, które przesunęły się z powodu koronawirusa. W jednym z wywiadów Phoebe powiedziała, że jej bohaterka „wejdzie na nowy poziom” w drugiej części serialu Netflixa. Teraz stanie się prawdziwie doświadczoną kobietą – matką i żoną.

„To ciekawe zagrać tę rolę w inny sposób. Daphne teraz dobrze zna siebie. Odkrywa, co to oznacza zdobyć te rzeczy, o których marzyła w pierwszym sezonie. To naprawdę frajda” – mówi Phoebe.

Phoebe Dynevor i „Exciting Times”

„Exciting Times” to powieść, która znalazła się na liście nominowanych książek do nagrody Women's Prize 2021 w kategorii fikcja. Śledzimy w niej losy Avy – młodej Irlandki, która wyemigrowała do Hongkongu. Ava wchodzi w związek z niedostępnym emocjonalnie bankierem Julianem i… przekonującą prawniczką Edith. Trójkąt miłosny jest nieunikniony. Wygląda na to, że znów zobaczymy Phoebe w gorących scenach, o których się będzie mówiło!

Aktorkę zobaczymy także w innej produkcji planowanej na ten rok. „The Colour Room” opowie prawdziwą historię artystki zajmującej się ceramiką w latach 20. XX wieku –  Clarice Cliff, która stała się wyjątkową dizajnerką art deco. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Phoebe Dynevor wypadnie w tych rolach!