Aktorzy oraz małżonkowie Leighton Meester i Adam Brody ponownie spotkają się z gwiazdą „Rodziców nie do pary” – Taranem Killamem na planie nowego filmu. „Dzika rzeka” to produkcja z 1994 roku z wyjątkową obsadą. Mówimy o aktorach i aktorkach kalibru Meryl Streep, Kevina Bacona i Johna C. Reilly'ego. Film, z kilkoma nominacjami do Złotych Globów, zarobił aż 94 miliony dolarów i cieszył się dużą popularnością zarówno wśród publiczności, jak i krytyków. Powstający remake ma nieco inną fabułę, a z Leighton Meester i Tarana Killama czyni siostrę i brata. Oto, co wiemy o nowej hollywoodzkiej produkcji. Już mamy ciarki.

Co wiemy o filmie „Dzika rzeka” z Leighton Meester i Adamem Brodym?

Rodzeństwo grane przez Leighton Meester i Tarana Killama znajdzie się, trochę jak w oryginale, na wycieczce nad rzeką, ćwicząc rafting. Towarzyszyć im będzie niewielka grupa osób, w tym przyjaciel z dzieciństwa, który okaże się bardzo niebezpieczny. W jego postać wcieli się mąż aktorki znanej z serialu „Plotkara” – Adam Brody. Przypomnijmy, że sławę przyniósł mu młodzieżowy serial „Życie na fali” (możecie go aktualnie obejrzeć na HBO Max). Tym razem jednak zagra czarny charakter. Reżyserem dreszczowca został Ben Ketai, któremu nie są obce filmy grozy. Jak zapowiadają twórcy i twórczynie, film ukaże się w 2023 roku na platformach streamingowych.

„Dzika rzeka” – oryginalny film z 1994 roku

„Dzika rzeka” czerpie inspirację z sensacyjnego filmu z Meryl Streep i Kevinem Baconem, ale nie podąża niewolniczo jego śladami. W oryginalnej wersji z 1995 roku fabuła opowiada o rodzinie, która chce spędzić weekend w górach Kolorado. Spływ pontonami przez rzekę staje się wyjątkowo niebezpieczny, a to za sprawą dwóch mężczyzn, którzy okazują się być przestępcami.

Leighton Meester i Adamem Brodym – historia związku

Leighton Meester i Adam Brody to udana para nie tylko w życiu prywatnym. Pojawiają się razem również na ekranie, tak jak w przypadku filmów z 2010 i 2011 roku „The Oranges” oraz „Córka mojego kumpla”. Wtedy jednak nie byli jeszcze w związku. Zaiskrzyło między nimi dopiero kilka lat później. W 2014 wzięli ślub, a rok później powitali na świecie córeczkę - Arlo Day Brody. Aktor w jednym z wywiadów opowiedział o małżeństwie z Leighton Meester i wyznał za co najbardziej kocha swoją żonę.