Jeszcze nie opadły emocje po tym, jak o swoich zaręczynach poinformowała Kristen Stewart, która przyjęła oświadczyny swojej dziewczyny Dylan Meyer, a kolejna gwiazda sagi „Zmierzch” zaczyna przygotowania do ślubu. Chodzi o Taylora Lautnera, który właśnie zaręczył się ze swoją dziewczyną Tay Dome, z którą spotyka się od trzech lat. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że jest z niego aż taki romantyk! Aktor zadbał o najmniejsze detale oświadczyn. Jakie? Przygotujcie chusteczki!

Taylor Lautner i Tay Dome zaręczyli się! Jak wyglądały oświadczyny i pierścionek zaręczynowy?

Taylor Lautner zaręczył się już w czwartek, 11 listopada 2021 roku, ale poinformował o tym dopiero w sobotę wieczorem. Oczywiście za pośrednictwem Instagrama. Na swoim profilu opublikował dwa zdjęcia z zaręczyn – pierwsze, gdy na kolanach prosi swoją dziewczynę o rękę, i drugie, na którym czule się obejmują. Pod zdjęciem widnieje data – właśnie 11 listopada – a sceneria nie mogłaby być piękniejsza. Aktor znany ze „Zmierzchu” oświadczył się w blasku świec, a pomieszczenie udekorowano niezliczoną ilością czerwonych róż. Nie zabrakło też małego egotycznego akcentu – różowego neonu „Lautner” w tle. Czyżby w ten sposób gwiazdor chciał dać do zrozumienia swojej wybrance, że marzy o tym by przyjęła jego nazwisko? Niewykluczone. Zdjęcia czekają na Was w naszej galerii.

Równie romantyczne było to, co Taylor Lautner powiedział już po zaręczynach. „I tak po prostu, wszystkie moje marzenia się spełniły” – wyznał. Radości nie kryje też przyszła panna młoda. Tay Dome także udostępniła jedno ze zdjęć na Instagramie i napisała pod nim: „Nie mogę się doczekać, by spędzić z tobą resztę życia” (w wolnym tłumaczeniu). „Mam dla ciebie dobrą wiadomość – ja też” – skomentował on. A więc i my już odliczamy dni do ich ślubu.

Jesteście jeszcze pewnie ciekawi, jak wyglądał pierścionek zaręczynowy. Taylor Lautner podarował swojej przyszłej żonie owalny diament od Ring Concierge. 

Taylor Lautner i Tay Dome: Historia związku. Kim jest narzeczona aktora „Zmierzchu”?

Taylor Lautner i Tay Dome są parą od trzech lat. Oficjalnie poinformowali o tym w 2018 roku, kiedy aktor opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z dziewczyną, na którym oboje ubrani są w pasujące do siebie haloweenowe stroje. Od tego czasu regularnie (choć niezbyt często) dzielą się wspólnymi zdjęciami. Kim jest narzeczona Taylora Lautnera? To osoba spoza show-biznesu. Tay Dome jest pielęgniarką.