Przypominamy zdjęcia gwiazd sprzed lat i sprawdzamy, czy córki popularnych aktorek, wokalistek czy modelek są do nich podobne. W niektórych przypadkach (np. Goldie Hawn i Kate Hudson) podobieństwo jest doprawdy uderzające. Co ciekawe, niektóre córki odziedziczyły po swoich mamach nie tylko wyjątkową urodę, ale również zainteresowania. Okazuje się, że dziewczyny chętnie idą w ślady swoich rodziców – Billie Lourd, czyli córka Carrie Fisher, także została aktorką, natomiast Kaia Gerber robi światową karierę w modelingu.

Gwiazdy i ich dzieci w tym samym wieku

W naszej galerii znajdziecie m.in. zdjęcia Kai Gerber i Cindy Crawford. Córka odziedziczyła po swojej mamie wyjątkową urodę i tak samo jak ona robi światową karierę w modelingu. Kaia ma na swoim koncie współprace ze światowymi domami mody, na czele z Chanel. W ślady swojej mamy poszła również Mamie Gummer, a właściwie Mary Willa Gummie. Starsza córka Meryl Streep zaczęła pojawiać się na ekranie wielkim ekranie jako dziecko. Wystąpiła w takich produkcjach jak Ricki and the Flash czy Zgaga. Warto wspomnieć, że odtwórczyni roli Mirandy Priestly ma jeszcze dwie córki – Grace i Louisę, a także syna – Henry’ego Wolfe’a. Jednak to Mamie jest uważana za najbardziej podobną do mamy z całego rodzeństwa.

Wyjątkowe podobieństwo można zauważyć również między wspomnianymi już wcześniej Goldie Hawn i Kate Hudson. Aktorka odziedziczyła po swojej mamie m.in. uśmiech i oczy. Oczywiście nie zapominamy o Umie Thurman i Mai Hawke, którą możecie kojarzyć z serialu Stranger Things. Niektórzy fani uważają, że młoda aktorka jest „kopią” swojej mamy z młodości. Uważacie, że Uma Thurman i Maya Hawke są do siebie aż tak podobne?

Przyjaźnie gwiazd – wiedzieliście, że te gwiazdy się przyjaźnią? >>>