Gwyneth Paltrow opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z Dakotą Johnson. W większości przypadków taka sytuacja nie miałaby miejsca. W końcu rzadko zdarza się tak, że dziewczyny, które łączy jeden facet się lubią. Aktorki przełamują jednak ten schemat i udowadniają, że przyjaźń byłej i obecnej partnerki jest możliwa. Zobaczcie słodkie zdjęcie.

Gwyneth Paltrow i Dakota Johnson na jednym zdjęciu. So cute!

51-latka dała swoim fanom możliwość zadawania jej pytań. Wśród nich pojawiło się jedno o zdjęcie z Dakotą. Gwiazda nie miała problemu, aby je opublikować. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że jest ono całkiem świeże.

gwynethpaltrow / instagram.com

Na wspomnianym zdjęciu widzimy Gwyneth i Dakotę trzymające się za ręce. So cute! Aktorki wyglądają bardzo podobnie – obie mają ciemne dżinsy z prostą nogawką i parki w kolorze khaki. Za nimi widzimy jesienny krajobraz, a więc zdjęcie mogło zostać wykonane całkiem niedawno. Fani zastanawiają się, czy aby przypadkiem nie przedstawia spotkania dziewczyn w Święto Dziękczynienia.

Świetnie patrzy się na to, że była żona Chrisa Martina i jego obecna partnerka mają ze sobą naprawdę dobre relacje!

Gwyneth Paltrow i Dakota Johnson – relacja

Nie jest tajemnicą, że Paltrow i Johnson są swoimi fankami. 51-latka i 34-latka nieraz pozowały wspólnie na eventach i wspierały się nawzajem. Gwyneth jest też fanką „Pięćdziesięciu twarzy Greya”.

W 2020 roku gwiazda „Iron Mana” udzieliła wywiadu magazynowi „Harper’s Bazaar”, w którym wypowiedziała się na temat swojej koleżanki.

Zobacz także:

Kocham ją. Rozumiem, że może się to wydawać dziwne, bo jest to w pewnym sensie niekonwencjonalne. Ale myślę, że my już przeszłyśmy ten etap. Po prostu ją uwielbiam – powiedziała.

Trzy lata później Gwyneth znowu poruszyła temat Dakoty, tym razem na Instagramie. Jesteśmy bardzo dobrymi koleżankami. Bardzo ją kocham. Jest uroczą, wspaniałą osobą – napisała.

Kochamy to duo. Girl power!