Hailey Bieber regularnie dostarcza swoim fankom oraz fanom modowych, jak również urodowych inspiracji. Ostatnio pisałyśmy o oversize’owych płaszczach, które uwielbia i nosi non stop, teraz skupimy się na włosach. Jedna z najpopularniejszych modelek i influencerek na świecie zmieniła bowiem fryzurę, czego dowiedziałyśmy się z Instagrama, a konkretnie Instagram Stories. Tym razem postawiła na uniwersalne cięcie, które od kilku sezonów cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. To ultra modna propozycja na 2023 rok. 

Hailey Bieber zmieniła fryzurę. Jak wygląda? 

Nowy rok - nowa Hailey? Wiele na to wskazuje. Przez ostatnie miesiące znana modelka regularnie zmieniała kolory włosów, natomiast nie eksperymentowała z długością. Teraz jest inaczej. Hailey Bieber wyraźnie skróciła swoje brązowe kosmyki. Zdecydowała się na klasycznego boba, która nadal jest modna. Oops – napisała na Instagram Stories, chwaląc się efektami swojej ostatniej metamorfozy. 

haileybieber / instagram.com

Modne fryzury na 2023 rok. Hailey Bieber i inne gwiazdy, którymi warto się zainspirować 

Hailey Bieber to jedna z kilku gwiazd, którymi warto zainspirować się w tym roku. Kim Kardashian i Bella Hadid przekonują fanki, jak również fanów do ciepłych odcieni blondu (odpowiednio: karmelowego oraz miodowego). Jenna Ortega, a właściwie bohaterka, którą zagrała w serialu „Wednesday”, sprawiła, że grzywka obcięta na prosto powróciła do czołówki urodowych trendów. I to w wielkim stylu. Więcej o modnych fryzurach na nadchodzące miesiące przeczytasz tutaj: