Od kilku tygodni cały internet żyje dramą z Hailey Bieber i Seleną Gomez w rolach głównych. Przypomnijmy, że wiele osób twierdzi, że jedna z najpopularniejszych modelek na świecie ma obsesję na punkcie aktorki i wokalistki, a prywatnie byłej dziewczyny jej męża (Justina Biebera). Internautki oraz internauci nie odpuszczają – regularnie dostarczają nowe „dowody”, chcąc potwierdzić tę teorię. Niestety robi się naprawdę poważnie, a wręcz niebezpiecznie. Jak się okazuje, Hailey Bieber otrzymała groźby śmierci. Selena Gomez wydała oświadczenie, w którym sprzeciwiła się hejtowi i zastraszaniu. 

Hailey Bieber otrzymała groźby śmierci

W piątek (24 marca) na oficjalnym profilu Seleny Gomez pojawiła się relacja, obok której nie można przejść obojętnie. Gwiazda serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” zaskoczyła fanki oraz fanów, przyznając, że Hailey Bieber skontaktowała się z nią i poinformowała, że otrzymała groźby śmierci, a także wiele negatywnych wiadomości. Szczegóły tej rozmowy nie są znane. Natomiast 30-latka nie pozostała obojętna na tę sytuację. 

Selena Gomez wydała oświadczenie w sprawie dramy z Hailey Bieber 

Zachowanie niektórych internautek i internatów wyraźnie nie spodobało się Selenie Gomez. We wspomnianym oświadczeniu, które pojawiło się na jej Instagram Stories, przyznała, że nigdy nie popierała hejtu czy zastraszania. Słusznie stwierdziła, że nikt na to nie zasługuje. Dlatego ma nadzieję, że sprawa zostanie szybko zakończona, a Hailey Bieber nie będzie dłużej dręczona (nie tylko) w sieci. 

Hailey Bieber skontaktowała się ze mną i powiedziała, że otrzymała groźby śmierci, a także hejterskie i negatywne wiadomości. Nie zgadzam się na to. Nikt nie powinien doświadczać hejtu, ani być zastraszanym. Zawsze opowiadałam się za życzliwością i naprawdę chciałabym, aby to się skończyło – napisała Selena Gomez na Instagram Stories. 

Na końcu krótkiego, ale dosadnego oświadczenia popularna aktorka, piosenkarka i właścicielka marki kosmetycznej dodała emotikonkę w kształcie czerwonego serca, by jeszcze wyraźniej podkreślić swoje stanowisko w tej sprawie. 

Hailey Bieber na razie nie wypowiada się publicznie. Jeśli się to zmieni, na pewno przeczytacie o tym na Glamour.pl.