Halloween to idealna okazja, aby popisać się swoją kreatywnością i mieć mnóstwo frajdy. Także dla gwiazd, których kostiumy są później szeroko komentowane. W Polsce Halloween uwielbia choćby Małgorzata Rozenek, która pieczołowicie przygotowuje się do tego święta co roku, dbając nie tylko o przebranie siebie, Radosława i trzech synów, lecz także ukochanych piesków oraz odpowiedni wystrój domu. Kim Kardashian również dba o każdy detal i także jej posiadłość co roku robi wrażenie z powodu upiornych dekoracji. Spośród zagranicznych gwiazd za wielką fankę halloweenowych przebrań uchodzi Heidi Klum, ale mam coraz większą konkurencję pod tym względem.

Sprawdzamy, na jakie kostiumy na Halloween 2022 postawiły gwiazdy. Czy wygrały nawiązania do popkultury, czy jednak upiorne charakteryzacje?

Halloween 2022: Megan Fox i Machine Gun Kelly jako Pamela Anderson i Tom

To się nazywa perfekcyjne dopracowanie kostiumów. Megan Fox i jej narzeczony Machine Gun Kelly wyglądali łudząco podobnie do Pameli Anderson i jej ówczesnego męża Tommy'ego Lee podczas Casamigos Halloween Party 2022.

Halloween 2022: Paris Hilton jako Czarodziejka z Księżyca 

Na tej samej imprezie, co Megan i Machine, bawiła się również Paris Hilton. Chyba zatęskniła za nastoletnimi czasami, bo postawiła w tym roku na przebranie za Sailor Moon, czyli Czarodziejkę z Księżyca.

Halloween 2022: Natalia Nykiel jako Morticia Addams

Artystka w sobotę wieczorem brała udział w koncercie z okazji Halloween we Wrocławiu, gdzie wystąpiła m.in. u boku dawno niewidzianego Łukasza Zagrobelnego. Aby wpasować się w atmosferę upiornej nocy, postanowiła przeistoczyć się w Morticię Addams. Czarna peruka, długa suknia, trupioblada twarz. Wyszło naprawdę nieźle.
 

Halloween 2022: Kylie Jenner jako narzeczona Frankensteina

Sporo wysiłku w swoją stylizację na Halloween 2022 włożyła Kylie Jenner. Gwiazda postanowiła nawiązać swoimi kostiumami (!), makijażem, fryzurą oraz scenografią do filmu z 1935 roku „Narzeczona Frankensteina”. Jej wersja jest zdecydowanie zmysłową interpretacją filmowej charakteryzacji.

Halloween 2022: Kendall Jenner jako Jessie z „Toy Story”

Kostium Kendall to też dziecięce sentymenty, ale i ona, podobnie jak siostra, musiała przemycić w swoim stroju coś zmysłowego (zobaczcie w galerii).

Zobacz także:

kendalljenner / isntagram.com

Halloween 2022: Kasia Tusk jako Hermiona

Kasia Tusk postawiła na stylizację w duchu Hermiony Granger, czyli bohaterki znanej z książek o Harrym Potterze. W sumie to właśnie w Gryffindorze widziałybyśmy i widzielibyśmy Kasię. 

makelifeeasier_pl / instagram.com

Halloween 2022: Maffashion jako gwiazda polskiej sceny muzycznej

Influencerka od jakiegoś już czasu stawia na przebieranie się za gwiazdy polskiej muzyki. W zeszłym roku był to Mata. Tym razem liczyłyśmy i liczyliśmy na Bedoesa czy Szczyla. Maff zdecydowała się jednak przebrać za Quebonafide. Czyżby dlatego, że jej eks, Sebastian Fabijański, ma konflikt z tym właśnie muzykiem? Hmmm... A jak wyszło? Same i sami oceńcie.

Halloween 2022: Michał Szpak jako Ralph Kaminski w wersji upiornej 

Za kolegę z branży postanowił przebrać się na Halloween 2022 Michał Szpak aka Jowiszja. Postawił na Ralpha Kaminskiego, który ostatnio jest na ustach wszystkich ze względu na sukces na scenie, jak i współpracę z siecią McDonald's. Michał nie zapomniał, by do swojego kostiumu dołączyć zestaw z fast foodu.