Halloween 2021 to kolejna okazja zarówno dla nas, jak i dla gwiazd, by dać popis swojej kreatywności, jeśli chodz i o przebranie. Dla wielu osób to amerykańskie święto jest jednym z ulubionych, bo kojarzy się z dobrą zabawą. Jak zwykle w kwestii kostiumów na Halloween nie zawiodła Małgorzata Rozenek-Majdan wraz ze swoją rodziną, która co roku stara się nas zaskoczyć dopracowanymi w detalach strojami. Królową Halloween zza oceanu jest bez wątpienia od lat Heidi Klum, która tygodniami przygotowuje się do tego dnia. Tym razem nagrała nawet krótkie wideo! Profesjonalne i przerażające. Możecie zobaczyć je w naszej galerii. Podobnie jak inne przebrania gwiazd, które wyraźnie nie tyle chciały straszyć, co raczej wcielić się w kogoś innego. Maffashion postawiła na "Mafakreację" a Hailey Bieber chciała być choć przez chwilę swoją idolką z dzieciństwa. 

Halloween 2021: Majdanowie jako rodzinna Addamsów

Małgorzata Rozenek-Majdan jako Morticia? Bardzo nam się podoba w tym wydaniu! A Henryk jako mały Pubert jest słodki! Rodzina Majdansów zadbała o to, by mieć charakteryzację i stroje do złudzenia przypominające te z filmu z lat 90. o rodzinie Addamsów. Małgorzata podzieliła się halloweenowym zdjęciem na Instagramie.

Rodzina Majdansów. Jeszcze wam tego nie mówiliśmy, choć niektórzy to podejrzewali..., ale jesteśmy dalekimi krewnymi Rodziny Addamsów i w tym roku #halloween obchodzimy rodzinnie, z kuzynami, w ciszy i spokoju, bo nikt tak się nie rozumie jak rodzice z niemowlakami.

Addamsowie wpadli do nas z krótką wizytą, więc strzeliliśmy sobie pamiątkową fotę, a oglądając je, doszliśmy do wniosku, że bardzo jesteśmy do siebie podobni, szczególnie dzidziusie. Niech będzie strasznie, niech będzie groźnie, bójcie się, bo każda okazja jest dobra do zabawy - podpisała zdjęcie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Oczywiście w domu Majdanów nie zabrakło odpowiednich dekoracji, które nawiązywałyby do Halloween i zamczyska, w którym mieszkała rodzina Addamsów. W każdym niemal zakątku pojawiły się więc nie tylko dynie, lecz także pajęczyny czy czaszki. 

Halloween 2021: Maffashion jako Mata

Swoim przebraniem zaskoczyła i rozbawiła także Maffashion, która postanowiła przebrać się za najpopularniejszego obecnie rapera w Polsce, czyli Matę. A dokładnie nawiązała do jego współpracy z McDoland's.

MAFA 34 "To moja MAFOREAKCJA" - podpisała zdjęcia zamieszczone w poście.

Strój influencerki spotkał się z bardzo dużym i pozytywnym odzewem obserwujących, którzy byli zarówno rozbawieni, jak i pod wrażeniem charakteryzacji i pomysłowości. Maffashion postawiła na perukę imitującą fryzurę Maty, niebieski dres. Zaopatrzyła się także w paczkę frytek z McDoland's. Ciekawe co na to Mata!

Halloween 2021: Hailey Bieber jako Britney Spears

Swoim kostiumem na Halloween 2021 zachwyciła również Hailey Bieber, która postanowiła przebrać się za Britney Spears. Na Instagramie napisała, że koncert Britney był pierwszym w jej życiu, na który poszła jako dziewczynka. Z okazji Halloween postawiła na kilka stylizacji nawiązujących do wczesnych teledysków księżniczki pop. Była więc choćby uczennicą z wideo do „...Baby One More Time” czy ubraną w czerwony lateks bohaterką teledysku do „Oops!...I Did It Again”. Pojawiła się także w stylizacji imitującej tę, w której Britney wystąpiła na jednej z okładek magazynu „The Rolling Stone”.

Halloween 2021: Lizzo jako Baby Yoda

Lizzo nie mogła wybrać innego kostiumu! Uwielbiająca Baby Yodę wokalistka postanowiła się przebrać za tę filmową postać. Podbiła swoim kostiumem internet! Co więcej, kiedy pojawił się w nim na Hollywood Boulevard w Los Angeles ludzie robili sobie z nią zdjęcia, zachwyceni strojem, w większości jednak jej nie rozpoznając! Niestety po kilkunastu minutach dociekliwy fan odkrył jej tożsamość. Do tego czasu Lizzo jednak świetnie się bawiła, strasząc i goniąc przypadkowych przechodniów.

Zobacz także:

Halloween 2021: Travis Barker i Kourtney Kardashian jako Sid i Nancy

Z kolei jedna najgorętszych obecnie par show-biznesu, czyli Kourtney Kardashian i Travis Barker, którzy niedawno ogłosili swoje zaręczyny, przebrała się za inną słynną parę owianą legendą: Sida Viciousa, basistę zespołu Sex Pistols, i jego dziewczynę, amerykańską groupie Nancy Spungen. Związek Sida i Nancy w latach 70. był przesiąknięty przemocą, alkoholem i narkotykami. W 1978 roku Sid i Nancy zamieszkali w słynnym nowojorskim Hotelu Chelsea. Tam też pewnej nocy Sid zabił Nancy. 1 lutego 1979 roku wyszedł z więzienia za kaucją. 2 lutego zmarł z powodu przedawkowania heroiny.