Do restauracji McDonald's trawi zestaw Maty! Wiemy, kiedy!

Mata w Macu? Tego jeszcze nie było. No to teraz będzie! Limitowany „zestaw Maty” trafi do restauracji McDonald's w całej Polsce. I to szybciej niż się spodziewacie! O ile ktoś w ogóle się tego spodziewał. To jednak dzieje się naprawdę.

Wyjątkową współpracą w social mediach pochwalili się dziś zarówno McDonald's Polska, jak i Mata, publikując – odpowiednio – na swoim FanPage'u oraz InstaStories krótki film, który ją zapowiada. Nie padło wiele słów. Pojawiła się tylko data – 18.10. To właśnie wtedy do sieci fastfoodów w naszym kraju trafić ma specjalne menu stworzone wspólnie z raperem. Co oprócz zestawu Maty będzie można zamówić w Macu? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

 

Zestaw Maty w McDonald's – Co jeszcze będzie można zjeść?

Dokładne menu nie zostało jeszcze podane do oficjalnej wiadomości. Zarówno Mata, jak i McDonald's wiedzą, jak budować napięcie. Pojawiły się jednak przecieki, bo na jaw wyszły m.in. zdjęcia naklejek, którymi oznaczone będą dania z limitowanego menu. Wiemy więc, że oprócz zestawu Maty 18 października zamówić będzie można także: potrójnego cheesburgera (a właściwie CH33SBURGERA) , duże fryty oraz Matchak Latte. Co jeszcze pojawi się w menu? Dowiemy się już niebawem.

To nie pierwsza współpraca McDonald's ze słynnym raperem

Mata nie jest pierwszym raperem, który podjął tego typu współpracę z McDonald's. Wcześniej, bo mniej więcej rok temu, specjalne menu dla restauracji stworzył także Travis Scott. W zestawie Travisa znalazł się wówczas burger z serem, bekonem i sałatą, sos BBQ, frytki oraz Sprite. Klientów fast fooda nie kosztowało to wiele, za to Travis Scott dorobił się fortuny, bo prawie 20 milionów dolarów. No cóż, z Matą pewnie będzie podobnie. Trochę wam zrzedły miny? Zamiast zestawu Maty możecie zamówić Sad Meal, czyli mroczną wersję zestawu Happy Meal. Zgodnie z zapowiedzią sieci on także już niebawem ma się pojawić w sprzedaży. To z kolei efekt współpracy z innym raperem – a konkretnie Tommym Cashem. Jest grubo!

 

Zobacz także: