Mata nie zwalnia tempa. Raper świętuje w ostatnim czasie sukces za sukcesem – jego piosenki i teledyski biją rekordy popularności w serwisach streamingowych, nowa płyta sprzedaje się jak świeże bułeczki, zagrał największy solowy koncert w historii polskiego hip-hopu (zgromadził na warszawskim Lotnisku Bemowo ponad 40 tysięcy osób!), a także trafił niedawno na gigantyczny ekran na Times Square w Nowym Jorku, czym spełnił swoje marzenie, o którym wspominał w przeboju „Patoreakcja”. Jakby tego było mało, młody artysta poszedł właśnie w ślady Travisa Scotta i podjął się współpracy z McDonald's.

Zestaw Maty w McDonald's – co się w nim znajduje i ile kosztuje?

Mata przejmuje Maka - czytamy na oficjalnej stronie internetowej McDonald's. W dniach od 18 października do 21 listopada w restauracjach popularnej sieci na terenie całego kraju kupić można McZestaw 33 czyli zestaw Maty. W jego skład wchodzą: potrójny cheeseburger (Potrójny Ch33seburger), średnie frytki oraz napój Vanilla Matcha Latte (Matchak Latte). Jak udało nam się dowiedzieć, cena zestawu to 18 złotych. Kupon potrzebny do zakupu zestawu można znaleźć w zakładce OkazYeah! w aplikacji McDonald’s.

Mata i McDonald's stworzyli kolekcję ubrań

Jak łatwo można policzyć, zestaw Maty będzie dostępny w menu McDonald's tylko przez 34 dni. Dla wszystkich fanów i fanek Michała Matczaka mamy doskonałą wiadomość. Raper i sieć barów szybkiej obsługi przygotowali razem także coś o wiele trwalszego niż jedzenie. Podobnie jak amerykański raper, a prywatnie partner Kylie Jenner, Mata również stworzył we współpracy z McDonald's swoją własną kolekcję ubrań.

W skład limitowanej serii z kultowym logo w kształcie złotych łuków weszło siedem elementów: dwa rodzaje bluz, kamizelka z kieszeniami, longsleeve i trzy wzory T-shirtów. Wspólny merch Maty i McDonald's będzie można wygrać, biorąc udział w konkursach organizowanych na oficjalnych profilach fast foodu w mediach społecznościowych. Na razie nie wiadomo, czy ciuchy trafią również do regularnej sprzedaży.

Zobacz, jak prezentuje się kolekcja ubrań Maty i McDonald's już teraz w naszej galerii.

Do sieci trafił już także oficjalny spot reklamowy z udziałem Maty, który promuje jego współpracę z McDonald's. Co ciekawe, w trwającym 45 sekund wideo wypatrzyliśmy m.in. znanego z „Top Model 9” Łukasza Bogusławskiego.