Mata to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Fanki oraz fani pokochali go m.in. za autentyczność, bezkompromisowość oraz oryginalne brzmienie. Jego utwory biją rekordy popularności w serwisach streamingowych, na czele ze Spotify. Co więcej, są doceniane także poza granicami kraju. Przypomnijmy, że latem 2021 roku singiel „Kiss cam” znalazł się w prestiżowym zestawieniu Global 200 Excl. US magazynu „Billboard”. To jednak nie koniec sukcesów na koncie Maty. 

W miniony weekend (2 października) odbył się największy solowy koncert nie tylko w dotychczasowej karierze 21-letniego rapera, ale w historii polskiego hip-hopu. Wydarzenie na warszawskim Bemowie zgromadziło prawdziwe tłumy i zyskało już miano muzycznej imprezy roku. Mamy dobrą wiadomość dla fanek i fanów Maty, którzy chcieliby to przeżyć jeszcze raz, jak również dla osób, którym niestety nie udało się dotrzeć na lotnisko.  Koncert będzie dostępny online!

Mata na warszawskim Lotnisku Bemowo. Koncert będzie dostępny online! 

Jak się okazuje, Mata przygotował wyjątkową niespodziankę dla swoich fanek i fanów. A to wszystko we współpracy z Canal+ online. Już niebawem, a konkretnie 9 października 2021 roku koncert, który odbył się ostatnio na Lotnisku Bemowo w Warszawie, będzie można obejrzeć w sieci. Z oficjalnego komunikatu prasowego Canal+ dowiadujemy się, że subskrybentki oraz subskrybenci popularnej platformy streamingowej zyskają dostęp do zapisu wydarzenia, jak również do materiałów specjalnych. To idealna okazja do tego, by jeszcze raz przeżyć to, co wydarzyło się na warszawskim Bemowie (na wydarzeniu pojawili się goście, na czele z Quebonafide i Young Leosią, nie zabrakło też efektów specjalnych). Co więcej, aby przesłuchać utworów z drugiego solowego albumu Maty, którego tytuł brzmi „Młody Matczak”, w wersji live. Według fanów i fanek polskiego rapera, jak również krytyków i krytyczek, naprawdę warto. Krążek zbiera świetne recenzje.