Choć wszyscy wiedzą, że są parą i że ich romans rozpoczął się na planie produkcji „Don't Worry Darling”, której gwiazda jest reżyserką, Harry Styles i Olivia Wilde na premierę filmu, która wczorajszego wieczoru, 5 września 2022 roku, odbyła się podczas 79. Festiwalu Filmowego w Wenecji postanowili wybrać się... osobno. Jeśli więc liczyliście na głośny oficjalny debiut pary na czerwonym dywanie, musimy was rozczarować. Nie było wspólnego płynięcia łódką (bo to właśnie nimi goście przybywają na miejsce wydarzenia), nie było trzymania się za ręce, ani tym bardziej okazywania sobie innych czułości. Nie było nawet wspólnego pozowania fotoreporterom. No może z wyjątkiem, kiedy na czerwonym dywanie do zdjęć ustawiła się cała obsada „Don't Worry Darling” – oprócz Olivii i Harry'ego także: Gemma Chan, Sydney Chandler, Chris Pine, Florence Pugh oraz Nick Kroll. Zdjęcie grupowe trudno jednak nazwać oficjalnym debiutem pary. No cóż, najwyraźniej na „coming out” dane nam będzie jeszcze poczekać...

Harry Styles i Olivia Wilde na 79. Festiwalu Filmowym w Wenecji

Jest jednak pewne pocieszenie. Zarówno Harry Styles jak i Olivia Wilde na 79. Festiwalu Filmowym w Wenecji wyglądali absolutnie obłędnie. On, jak przystało na ambasadora Gucci, od stóp do głów ubrany był w projekty włoskiego domu mody. Najpierw w: spodnie-dzwony z kantem, biały dzianinowy tank top, obszerną marynarkę w prążek, wzorzystą opaskę na szyi i brązowe okulary przeciwsłoneczne w kwadratowych oprawkach (niczym z lat 70.), później (na uroczystej części imprezy) – granatowy dwurzędowy (i dwuelementowy) garnitur, jasnoniebieską koszulę z charakterystycznym wydłużonym kołnierzykiem oraz swoje ulubione sygnety. Ona zdecydowała się zaś na intensywnie żółtą sukienkę zdobioną falbankami i diamentowymi aplikacjami – również z metką Gucci. Nie mogli być więc bardziej stylowi, o czym możecie przekonać się, zaglądając do naszej galerii. Tam też zresztą zobaczycie, jak wyglądali pozostali członkowie obsady. 

Dlaczego Olivia i Harry w Wenecji zachowywali się, jak gdyby nigdy nic ich nie łączyło? No cóż, ich miłość narodziła się w atmosferze skandalu, bo aktorka i reżyserka dla Harry'ego porzuciła Jasona Sudeikisa – swojego wieloletniego partnera i ojca ich dzieci – synka Otisa i córeczki Daisy. Być może to właśnie ze względu na dzieci Wilde nie afiszuje się ze swoim nowym związkiem, tym bardziej, że warunki opieki nad nimi nie zostały jeszcze sądowo ustalone.