Harry Styles wyrósł w ostatnich latach na jedną z największych gwiazd muzyki na świecie. Ex-wokalista boysbandu One Direction ma już na swoim koncie dwa solowe albumy, nagrodę Grammy i wyprzedane do ostatniego miejsca trasy koncertowe. 18 lipca 2022 roku wykonawca megahitu „Watermelon Sugar” w końcu po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Wszystko wskazuje na to, że poza doskonale znanymi już wszystkim utworami, publiczność zgromadzona w krakowskiej Tauron Arenie będzie miała okazję usłyszeć na żywo także długo wyczekiwane nowości.

Harry Styles wraca z nową płytą

Nie jest tajemnicą, że pandemia mocno pokrzyżowała Harry'emu plany. Odbywające się obecnie tournée Love On Tour pierwotnie miało się rozpocząć już w 2020 roku. Brytyjczyk postanowił jednak owocnie wykorzystać okres przymusowej przerwy od występów na scenie. Nie tylko założył własną markę kosmetyczną, zagrał w paru filmach, ale także rozpoczął prace nad kolejnym krążkiem.

Album podobno utrzymany jest w stylistyce glam rockowej. Na jaw wyszło też, że jedną z osób, z którą Harry współpracował przy następcy „Fine Line” z 2019 roku, była Amy Allen. Amerykańska piosenkarka i songwriterka wcześniej pomagała Stylesowi przy hicie „Adore You”. Czy tym razem udało im się stworzyć coś równie dobrego? Przekonamy się już niedługo!

Trzeci studyjny album Harry'ego Stylesa jest już praktycznie gotowy. Machina promocyjna wyczekiwanego wydawnictwa właśnie ruszyła. W połowie lutego sławny 28-latek nakręcił już nawet oficjalny teledysk do pierwszego singla z nadchodzącej płyty. Część ujęć sfilmowano w nie lada prestiżowej lokalizacji – reprezentacyjnej alei The Mall w centrum Londynu.

Trzeci solowy album Harry'ego Stylesa – czego się spodziewać?

Sceny na gigantycznym łóżku przejeżdżającym obok Buckingham Palace i Trafalgar Square to jednak nie wszystko. Informator dziennika „The Sun” podaje bowiem, że to, co najlepsze, nakręcono za zamkniętymi drzwiami w sekretnej lokalizacji.

Harry tym razem poszedł na całość. Jest absolutnie zachwycony tym, co stworzyli i nie może się już doczekać aż ludzie usłyszą piosenkę i obejrzą teledysk - czytamy.
 

23 marca na oficjalnych profilach Harry'ego Stylesa w mediach społecznościowych ukazała się pierwsza zapowiedź albumu. Dowiadujemy się z niej, że trzecia studyjna płyta gwiazdora nosi tytuł „Harry's House”. Data premiery wydawnictwa to 20 maja 2022 roku. W sieci udostępniono także okładkę płyty.


Co więcej, źródła blisko związane z artystą donoszą, że premiera pierwszego singla z trzeciej płyty ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu.

Zobacz także:

My już nie możemy się doczekać, a wy?

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.