Harry Styles nie tak dawno zakończył trwającą prawie 3 lata trasę koncertową „Love On Tour”. Jeśli wydaje wam się jednak, że to czas na odpoczynek dla Brytyjczyka, bardzo się mylicie. Wokalista niejednokrotnie udowodnił już, że poza muzyką, jego ogromną pasją jest aktorstwo. Widzieliśmy i widziałyśmy Stylesa w filmie „My Policeman” oraz podziwiałyśmy i podziwialiśmy jego rolę w głośnym (i wywołującym skrajne emocje) thrillerze psychologicznym „Don't Worry Darling” w reżyserii Olivii Wilde. Czas na kolejne aktorskie wyzwanie? Internauci i internautki są przekonane, że tak. Istnieją bowiem podejrzenia, że Harry Styles zagra w 3. sezonie uwielbianego na całym świecie serialu „Biały Lotos”.

Harry Styles zagra w 3. sezonie „Białego Lotosu”? Wyjaśniamy plotki

W każdej plotce jest ziarno prawdy? Nie byłybyśmy tego takie pewne. Wiemy jednak, że internet oszalał na punkcie (niepotwierdzonych jeszcze) doniesień na temat roli Harry'ego Stylesa w 3. sezonie serialu „Biały Lotos”. Skąd podejrzenia, że zwycięzca nagrody Grammy pojawi się w szeroko nagradzanym hicie HBO?

Pierwszą wskazówką ma być nowa fryzura Brytyjczyka, który (jak twierdzą internauci i internautki) zgolił włosy na potrzeby roli. To w połączeniu z doniesieniami  plotkarskiego profilu DeuxMoi sprawiły, że oczy fanów i fanek serialu skierowały się w stronę Stylesa.

W nowym sezonie ma pojawić się światowej sławy wokalista. Obecnie trwają rozmowy na temat jego udziału w produkcji – głosi DeuxMoi.

Choć nic nie jest jeszcze potwierdzone, zagraniczne serwisy donoszą, że twórcy show angażują do 3. sezonu aż 13 nowych postaci, wśród których wymienić możemy m.in. jogina. Internauci i internautki podejrzewają, że to właśnie w tę rolę wcieli się brytyjski muzyk.

Przedstawiciele Stylesa odmówili komentarza dla RadioTimes.com w sprawie plotek. Zwrócono się do Warner Bros Discovery – spółki-matki HBO – o komentarz, jednak i tam prośba o kilka słów spotkała się z brakiem odzewu.