Horoskop roczny dla Barana 2020: Zaczynasz rok w harmonijnej energii „dawania sobie rady”. Choć układ planet będzie wystawiał na próbę Twoje poczucie własnej wartości (zwłaszcza w obszarze związanym z prestiżem i sukcesem) ten rok będzie dla Ciebie rokiem zaradności. Uaktywnisz w sobie takie cechy jak rzutkość i zwiększoną samoświadomość. Nie będziesz w ogóle bać się nowego, a umiejętność ponoszonego ryzyka będzie wysoko notowana na Twojej liście zachowań. Jesteś już gotowa zrobić coś niezwykłego, aby wejść w nowe. Możesz nieraz w tym roku usłyszeć, że jesteś szalona albo że jesteś wariatką, ale to będzie wyzwalające. Bo skoro jesteś wariatką to możesz już niczym się nie przejmować (w końcu społeczne reguły i zasady nie dotyczą głupców, prawda?). Odrzucisz etykietki z nazwami „dobre”, „trudne”, „nie dla mnie” i wtedy zobaczysz swoją prostą ścieżkę, która prowadzi Cię do Twojej nowej wielkości.

Temat roku: dopełnienie cyklu. Jesteś pod koniec starych spraw i na początku nowych, ale one mogą się zazębiać jak wąż zjadający własny ogon. Wchodzisz na wyższy poziom. To może oznaczać jakiś spektakularny awans. Albo rozpoczęcie nowego związku.

Horoskop miłosny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w miłości?
 

Horoskop partnerski Baran 2020

Utrzymanie uczuć na dotychczasowym poziomie nie jest możliwe. Na różnych etapach życia pojawiają się inne priorytety i u Ciebie stare właśnie się wyczerpują. Ustal nowe zasady w miłości. Nawet nie wiesz jak się przydają!
 

Baran: horoskop finansowy 2020:

Czas zbiorów jest czasem świętowania. Nie zaniedbuj cieszenia się. Jeśli masz powód (nawet najmniejszy) aby coś uczcić, zapraszaj innych do wspólnego celebrowania sukcesów. Dzielony z innymi jeszcze rośnie (a nowe znajomości są trampoliną dla kolejnych projektów i sukcesów).
 

Horoskop Baran 2020: Zdrowie

Fizyczna aktywność jest Ci potrzebna. Ale uważaj (zwłaszcza w drugiej połowie roku) aby nie przesadzić. Jest coś takiego jak kontuzje!
 

Horoskop na 2020 Baran: Samorozwój

Jeśli trzeba coś opłakać zrób to i idź dalej. Jesteś Baranie jak słońce w południe, które nie tęskni za wschodem i nie obawia się zachodu. Mistrz teraźniejszości. Podpowiedź na 2020: może jakiś kurs mindfulness?

Zobacz także: Horoskop 2020 Byk (21.04–22.05): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok