Horoskop roczny dla Byka 2020: Zacznij od tego aby nie brać na siebie zbyt dużo aktywności i inicjatyw. Kończysz właśnie bardzo aktywny czas stąd możesz odczuwać silne zmęczenie. Twoja natura Zosi Samosi, która wszystko bierze w ręce sama, jak zawsze dochodzi do głosu i w pewnym momencie możesz uznać, że nie masz wsparcia w otoczeniu. To może prowadzić do wycieńczenia. Zwłaszcza, że dla Ciebie będzie to rok zuchwałości i pewnej nieprzewidywalności. Majątek i bezpieczeństwo te dwie wartości będą Ci przewodzić. Twoja droga prowadzi Cię do zabezpieczenia materialnego i dzięki wielkiej konsekwencji już wkrótce będziesz świętować wielki sukces.

Temat roku: celebrowanie. W tym roku uda Ci się osiągać to do czego długo zmierzałaś. Dzięki ciężkiej pracy wreszcie możesz odpuścić, reszta już będzie toczyła się sama. Dużo zmian w szeroko pojętej rodzinie.

Horoskop miłosny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w miłości?
 

Horoskop partnerski Byk 2020:

Co słychać w miłości u Byka? Osoby barwne i nieco szalone z reguły Cię dystansują. Nie chcesz sprawdzać co jest pod spodem, bo wolisz spokojne zakochanie niż szalone początki. Zwykle odpuszczasz. Lecz może tym razem puścisz i pójdziesz w to. Nie będziesz żałować. W miłości masz w tym roku kartę drogi prawdopodobnie poznasz kogoś w zupełnie niekonwencjonalny sposób. W czasie gdy będziesz świętować sukces zawodowy możesz spotkać kogoś, kto z pozoru do Ciebie nie pasuje. I tu możesz się zdziwić!
 

Byk: horoskop finansowy 2020

W finansach: kilka spotkań z prawnikami i dopinasz wszystkie sprawy, które zabezpieczą Cię na długie miesiące. Będziesz liderką i pozwolisz zarobić innym. Ugruntowana pozycja. Będziesz miała niesamowitą siłę, a mężczyźni na wysokich stanowiskach będą pod Twoim wielkim urokiem. Ne ulegaj tylko pokusie manipulowania nimi.
 

Horoskop Byk 2020: zdrowie

Otrzymasz w prezencie pozytywne myślenie. Filozofia „chrzanić to” bardzo Ci pasuje gdy pozbędziesz się stresów staniesz się piękniejsza, seksowniejsza i bardziej pociągająca. Swobodny styl bycia uatrakcyjnia wygląd.
 

Horoskop na 2020 Byk: Samorozwój

Umiesz już tak wiele, że w tym roku nauczysz się już tylko wybierać, odcinać, ograniczać. Dzięki temu zyskasz spokój. To dla Ciebie rok na naukę medytacji.

Zobacz także: Horoskop 2020 Baran (21.03–20.04): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok