Horoskop roczny dla Koziorożca na 2020: Nie masz najmniejszego problemu z właściwym oglądem sytuacji i podjęciem najlepszych decyzji pod wpływem tego co wiesz. W tym roku przychodzi do Ciebie chłodna, zdystansowana energia i nowa wiedza. Zyskasz pewność i szacunek, jasne widzenie i rozumienie wszystkich spraw. Dla innych jesteś wzorem do podziwiania. Wejdziesz w rolę swoistego guru. W tym roku intuicja i umysł osiągną u Ciebie równowagę. Przestaniesz się bać i wreszcie po wielu latach poczujesz, że jesteś we właściwym miejscu. Drobne rytuały zakorzenią Cię w codzienności i zaczniesz odpoczywać mimo, że za oknem wielka niewiadoma. Twój dom Twoją twierdzą, a Twój kubek dobrej herbaty twoją kotwicą w morzu niepewności.

Temat roku: wnikliwa mądrość niebojąca się prawdy. Starająca się naprawiać rzeczywistość. Poczujesz się w obowiązku zająć trudnymi sprawami innych osób. Twoje poczucie sprawiedliwości każe Ci się zaangażować. Dzięki temu poznasz drogę do szczęścia i wrócisz do własnej, dziecięcej naiwności. Poczuć się jak dziecko, hmmm, to będzie dla Ciebie odświeżające.

Horoskop miłosny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w miłości?
 

Horoskop partnerski Koziorożec 2020:

W miłości: Twoje zadanie? Popatrzeć na świat oczami dziecka. Popatrzeć na swojego partnera na nowo, jakbyś go pierwszy raz widziała. Co widzisz? Można poprawić wszystko w swoim życiu bez ponoszenia kar i konsekwencji, wystarczy czasami nowe spojrzenie, inna optyka. Uwolnić się od konwenansów to kwestia decyzji.
 

Koziorożec: horoskop finansowy 2020

Obecny rok będzie pełen sprzeczności z jednej strony nowe możliwości, z drugiej nagłe i burzliwe utrudnienia w ich realizacji. To możne być zawodowy rollercoaster i konieczność podjęcia szybkiej decyzji: zostajesz czy zmieniasz kierunek na coś zupełnie nowego. Na pewno warto zapisać się na nowe studia lub kurs. Świat skręca w jakąś stronę, a na Twoją korzyść działa to, że przeczuwasz w jaką!
 

Horoskop Koziorożec 2020: zdrowie

W zdrowiu: oszczędzaj siły, bo nie masz ich zbyt wiele. Końcówka poprzedniego roku nieco Cię przeczołgała, a u Ciebie nawet pozornie błahe emocjonalne historie znajdują odbicie w kruchym zdrowiu fizycznym. Wzmocnij się wewnętrznie.
 

Horoskop na 2020 Koziorożec: Samorozwój

To będzie dla Ciebie rok wyrażania emocji. Nauczysz się wiele w temacie relacji z innymi, a otwierając się na ich uczucia wiele zyskasz. Oni powierzą Ci swoje tajemnice, a Ty będziesz mogła im pomóc. Aż będziesz zaskoczona jaka jesteś w tym dobra. A miłość, wiadomo, jest kołem zamachowym dla czegoś więcej.

Zobacz także: Horoskop 2020 Strzelec (23.11–21.12): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok