Horoskop roczny dla Strzelca na 2020: Nie będziesz mieć problemów z klarownym myśleniem i rozsądzaniem własnych dylematów. W tym roku czeka Cię przełom wynik wcześniejszego kryzysu. Poczujesz swoją dojrzałą intelektualną formę, co odbije się też w otoczeniu będziesz zauważana i ceniona, choć niektórzy uznają Cię za dość oderwaną od Ziemi, bo w swoich myślach będziesz mocno skierowana ku sobie. Trudno Cię pokonać w szermierce słownej. Masz dosyć uciekania i unikania, i w tym roku postanawiasz zagrać w twarde reguły i otwarte karty. Przestaniesz podążać za zachciankami innych i pójdziesz w zdrowy egoizm.

Temat roku: ognista energia. W tym roku zamierzasz zdobyć to, co postanowiłaś i koniec. Podbijanie świata na własnych zasadach. Dostaniesz i tego faceta o którym myślisz i pracę którą sobie wymarzyłaś. Jesteś kosmicznym spryciarzem, przynajmniej w tym roku. Może dlatego, że czasami grasz pod prąd i zanim inni zdążą się zorientować już to masz. Energia boskiej zmyłki działa!

Horoskop miłosny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w miłości?
 

Horoskop partnerski Strzelec 2020:

W miłości: jeśli dałaś się niedawno usidlić, a nawet założyłaś obrączkę nie będziesz żałować że straciłaś wolność. W potencjalnej rutynie codzienności jest jednak sporo niespodzianek od losu, a poznawanie nowej osoby za każdym zakrętem niesie niespodzianki. Wolna? Hmm, no to chyba już niedługo.
 

Strzelec: horoskop finansowy 2020

Zbytnia wiara we własne siły może opóźnić osiągnięcie celu. Dostaniesz co chcesz, ale nie zapominaj, że ciągle musisz się uczyć i odrobina pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Nie warto wchodzić w konflikty, raczej rozejrzeć się za nowymi możliwościami zarobku. Są i czekają.
 

Horoskop Strzelec 2020: zdrowie

W zdrowiu: twoja forma fizyczna będzie bez zarzutu. Pozazdrościć.
 

Horoskop na 2020 Strzelec: Samorozwój

Strzeż się płytkich wód w relacjach z innymi. Ci których możesz wziąć za przewodników duchowych mogą okazać się pozerami. Jednak najlepsza droga do mądrzejszego ja wiedzie przez zadawanie pytań samemu sobie i czekanie na odpowiedzi. Słuchaj innych i bierz ich opinię pod uwagę, ale do końca nie ufaj tym, którzy wiedzą co dla Was lepsze.

Zobacz także: Horoskop 2020 Skorpion (24.10–22.11): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok