Horoskop roczny dla Skorpiona 2020: Akcja i do przodu. Wielka forma intelektualna twojej energii teraz nikt się nie sprzeciwi, bo jesteś skupiona na celu jak rzadko (a raczej zawsze masz coś przed oczami). Pojawi się domieszka optymizmu przestaniesz płakać nad rozlanym mlekiem. Otrzymasz bardzo ważne komunikaty, albo nawiążesz relację, w której będzie ważna korespondencja. Poczujesz dużą radość, zwłaszcza na polu zawodowym. Otoczysz się tu ludźmi, z którymi masz zbudowane fajne relacje, nie będziesz się forsować, poczujesz wielką przyjemność w przebywaniu w tym środowisku. Dla Ciebie to rok pracy marzeń.

Temat roku: narodziny wielu nowych pomysłów (mogą to być pomysły pt. dzieci). Mogą przyjść od przyjaciół i znajomych lub kogoś niewidzianego do tej pory. Aktywność umysłowa i kontakty z krewnymi. Pojawi się nowa idea, którą wymyślisz i będziesz chciała wdrażać w życie za wszelką cenę. Wszystko co zrobisz przełoży się na wyniki. Wymyślisz wiele rzeczy, które ułatwią innym życie.

Horoskop miłosny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w miłości?
 

Horoskop partnerski Skorpion 2020:

W miłości: Twój partner będzie Cię wspierał w wielu rzeczach, które poszerzają horyzonty. Może też zabrać Cię we wspaniałą podróż. To czas bez większych zawirowań. Będziesz mieć ogromne poczucie bezpieczeństwa, choć w tyle głowy niewytłumaczalną ochotę na coś szalonego i romantycznego.
 

Skorpion: horoskop finansowy 2020

Pokonasz wątpliwości, dzięki ludziom do których masz niezwykłe zaufanie. Czas na zmiany. Jeśli będziesz ich dokonywać odejdziesz bez żalu od rzeczy niestabilnych, a to co do Ciebie właśnie idzie jest stabilne i długoterminowe. Pieniądze staną się w tym roku dla Ciebie sprawą nadrzędną.
 

Horoskop Skorpion 2020: zdrowie

W zdrowiu: odczujesz spokój wewnętrzny i będziesz się cieszyć dobrym zdrowiem. W tym roku postawisz na regularny tryb życia, a to Ci bardzo służy.
 

Horoskop na 2020 Skorpion: Samorozwój

Możesz mieć dużą wątpliwość co do momentu, w którym się znalazłaś. Żałować że wybrałaś swoje plany, a nie ludzi, i kilka ważnych relacji na tym ucierpiało. Jednak Twoja wrodzona skłonność do inteligentnej manipulacji może nieść ze sobą takie koszty. Nie można mieć wszystkiego. Ale Twoja szczerość to dobry kierunek i pytanie czy warto go zmieniać?

Zobacz także: Horoskop 2020 Waga (23.09–23.10): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok