Horoskop roczny dla Lwa 2020: Spokój, stabilizacja i chęć osiągnięcia wytchnienia w życiu. Także przywiązanie do tego, co dla Ciebie ostatnio ważne – harmonii. Zawsze pędziłaś. Ale ostatnio odmówiłaś kolejnej nęcącej propozycji i teraz się zastanawiasz czy dobrze zrobiłaś. Zwolnienie też ma swoją cenę.

Temat roku: zastanawianie się nad zmianą tempa życia. Masz wątpliwości czy Twoim przeznaczeniem jest odpoczynek, możesz nawet mieć poczucie ugrzęźnięcia. Taka uziemiająca energia bywa trudna dla osób wiecznie uciekających w pracę. Jeśli z kolei jesteś platonicznie i nieco beznadziejnie zakochana, praca może dać Ci oddech. Lub jeśli wyzwolisz się z toksycznej relacji w domu – może to być początek nowego wspaniałego życia emocjonalnego.


Horoskop miłosny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w miłości?
 

Horoskop partnerski Lew 2020:

Na niektórych czeka miłość w ukryciu. Coś bardzo ważnego, co będziesz trzymać tylko dla siebie i nie będziesz chciała się tym z nikim podzielić. Może być też tak, że już doszliście do wniosku, że jesteście dla siebie stworzeni. Teraz nie chcesz odkręcać i wszystkim mówić. Jesteście sami dla siebie w zaciszu domowym. Nie słuchacie innych.
 

Lew: horoskop finansowy 2020

W finansach radość z tego że zobaczyłaś, że możesz funkcjonować z mniej niż więcej. Odkryłaś, że więcej pieniędzy wcale Cię nie uszczęśliwia aż o tyle, aby gra była warta świeczki. Spróbujesz się cieszyć tym, co już zgromadziłaś, a nie zdążyłaś dotychczas docenić.
 

Horoskop Lew 2020: zdrowie

W tym roku doznasz objawienia, jak dojść do harmonii między ciałem i duchem. Zaczniesz się ruszać (niewiele, ale za to regularnie), uda Ci się wreszcie zapanować nad dietą bez poczucia straty i żalu.
 

Horoskop na 2020 Lew: Samorozwój

Czas na naukę odpoczynku przez duże O. I naukę odpuszczania. Być może zdrowie zaczęło dawać Ci już jakieś znaki w obszarach, których do tej pory nie eksplorowałaś. To całkiem dobry rok na wielki skok w rozwoju duchowym.

Zobacz także:
Horoskop 2020 Rak (22.06–22.07): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok