Horoskop roczny dla Ryb na 2020: Dla wielu Ryb płodny i twórczy czas, w którym będziecie otoczone dobrobytem i opieką innych osób. Część z was może zostać mamami. Energią wiodącą dla tego znaku jest Cesarzowa, która oznacza pełne skupienie na sobie. Możesz czuć wewnętrzny przymus kończenia wątków, zamykania starych spraw odcinania się i podsumowań. Będziesz wybierać to, co zdrowe i korzystne dla Ciebie. A także umiała o siebie zadbać i uwolnić się od wszystkich niekorzystnych relacji zawodowych, prywatnych czy rodzinnych. Zrozumiesz, po co zajmowałaś się rzeczami, które Ci nie służą, ale też będziesz potrafiła dać sobie z nimi spokój. 

Temat roku: podróż po dobrobyt. Plany długofalowe na pomnożenie tego co posiadasz. Osadzenie. Wdzięczność za tę małą stabilizację luksus, który prowadzi do Wielkiej Stabilizacji. Może Twoje myśli kierują się ku zamieszkaniu w naturze. Ta podróż nie jest wakacjami, to wezwanie do odważnego sięgnięcia po swoje. Co ważne ta wyprawa w nieznane nie ma jeszcze znaków. To oznacza, że nikt nie każe Ci tam iść, sama decydujesz.

Horoskop miłosny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w miłości?
 

Horoskop partnerski Ryby 2020:  

W miłości: karta się odwraca i nastają dobre czasy. Zielone światło dla realizacji szybkich miłosnych planów. Luźne związki mogą zacząć się zacieśniać, a dobra miłość przyjść ze strony, z której się nie spodziewasz. Ty już   znasz tę osobę. Ona jest blisko, obserwuje Ciebie i jest Twoim obrońcą.
 

Ryby: horoskop finansowy 2020

Miesiące twoich urodzinluty i marzec to czas na inicjowanie nowych planów. Rozdawaj hojnie swoją wiedzę ludzie którzy z niej czerpią w pewnych momencie wrócą z hojną ofertą.
 

Horoskop Ryby 2020: zdrowie

W zdrowiu: odpuść nadmierną ambicję, prowadzi czasami do zbyt silnych stresów. Pozwól komuś być czasami pierwszym, a sobie na bezpieczne dla serca wycofanie.
 

Horoskop na 2020 Ryby: Samorozwój

Osiągnęłaś już mistrzostwo w swoim środowisku. Czy przypadkiem się nie zasiedziałaś? Napracowałaś się, stworzyłaś piękny i bezpieczny świat, ale jeśli zostaniesz tu dłużej już niczego nowego się nie nauczysz. Kosmos delikatnie zachęca wstań, przekrocz próg, zamknij drzwi. Rozważ to co nowe. Na spokojnie, ale już czas. 

Zobacz także: Horoskop 2020 Baran (21.03–20.04): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok