Horoskop roczny dla Wodnika na 2020: Neutralny rok, w którym możesz odpocząć fizycznie, ale za to będziesz emanować iskrzącym popisującym się umysłem. Nie będziesz mieć wątpliwości, będziesz tropić prawdę. W tym roku oczyszczasz przedpole dla tego, co będzie się działo (dużo, oj dużo) w następnych latach. Kiełkują Ci w głowie nowe idee na siebie, ale obawiasz się, że jeszcze są zbyt odważne. Masz prawdziwe przeczucie, że otwierająca się dekada to 10 męskich, aktywnych lat z chęcią zwycięstwa. Wiesz, że do odważnych świat należy, ale jeszcze potrzebujesz chwili, aby zgromadzić potrzebną odwagę. Nie chcesz przestrzelić, uspokajasz emocje, ale już wiesz, że w przyszłości zbudujesz sobie taki świat /otoczenie/ królestwo jakie chcesz i otoczysz się ludźmi, których sama wybierzesz. Energia fanatyka? Jeśli z szacunkiem dla swojego serca to dobrze!

Temat roku: docenić chaos, zobaczyć w nim wspomożyciela. Poczuć, że w chwiejnej łódce ze sztormowym wiatrem z boku i rozkołysaną falą pod spodem można znaleźć spokój. Wtedy uczysz się polegać na sobie i stajesz się wewnątrzsterowna. Wiatr ma też siłę oczyszczającą. Tematem roku jest wietrzenie umysłu.

Horoskop miłosny 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w miłości?
 

Horoskop partnerski Wodnik 2020:  

W miłości: być może coś się załamało między Tobą i kimś bliskim. Może przekombinowaliście, padło za dużo słów. Rada dla Ciebie: upraszczaj. Mów mniej, słowa czasem nie pomagają. Wałkowanie spraw na wszystkie sposoby też nie. Lekko skoryguj kurs, a wiatr zaniesie Was na spokojne mielizny. Słowa to minie mają uspokajającą moc. 
 

Wodnik: horoskop finansowy 2020

Najbliższe 12 miesięcy dla Ciebie to zawodowa harmonia i powtarzalność. Systematyczna praca. Możesz mieć wrażenie, że nie posuwasz się do przodu, ale te drobne rzeczy, dzięki którym wszystko nabierze tempa, już się dzieją. 
 

Horoskop Wodnik 2020: zdrowie

W zdrowiu: oszczędzaj się. Twój organizm potrzebuje osadzenia i uziemienia. Więcej czasu spędzaj w domu i pod kocem. Wietrzenie głowy najlepiej robić w komfortowych warunkach
 

Horoskop na 2020 Wodnik: Samorozwój

Możesz popadać w lekką paranoję miotając się od idei do bezradności. Masz ogromny potencjał w głowie i być może jeszcze nie dość dużo narzędzi by zrobić to, o czym myślisz. Gromadź narzędzia, ucz się od innych, pójdź do kogoś kto to potrafi i poproś, byś mogła go obserwować. Opłaci się!

Zobacz także: Horoskop 2020 Koziorożec (22.11–19.01): roczny horoskop miłosny, partnerski, finansowy i zdrowotny na 2020 rok