Horoskop miesięczny na maj 2023 – będzie się działo. Po dosyć uporządkowanym i chłodnym emocjonalnie kwietniu wskaźnik energii idzie w górę, a nowe decyzje pomogą życiu nadać strukturę. I rozpędzić się w zakochaniu. Zapnijcie pasy! Pluton w retrogradacji w Wodniku, zaćmienie Księżyca w pełni w Skorpionie (5 maja), trwająca retrogradacja Merkurego (do 14 maja)... Transformacje, zwroty akcji i namiętności różnego rodzaju są po prostu nieuniknione. Ach, i jeszcze wiosna w pełnym rozkwicie.

Horoskop miesięczny na maj 2023: BYK (20 kwietnia – 21 maja)

Wiosenne miesiące pokażą Ci wyraźnie, w których obszarach życia zrobiło się martwo. A wiadomo, że do względnego szczęścia trzeba w każdym z nich mieć jakiegoś asa w rękawie. Poświęć więcej czasu tym, którzy tego potrzebują (może to być też praca), a poczujesz jak poziom energii wzrośnie i powróci spokój.

Horoskop miesięczny na maj 2023: BLIŹNIĘTA (22 maja – 21 czerwca)

W swoim przedurodzinowym czasie możesz czuć lekki niepokój wynikający z nadmiaru. Tyle pomysłów, tyle pięknych rzeczy do zrobienia, tyle interesujących osób, z którymi nie miałabyś nic przeciwko na pogłębioną znajomość. Staraj się nadać życiu jakąś strukturę, aby nie porwały Cię zbytnie namiętności. Rozwibrowanie męczy.

Horoskop miesięczny na maj 2023: RAK (22 czerwca – 22 lipca)

Odpal sezon hamakowy i zacznij spędzać więcej czasu w kontakcie z naturą, Dla ultrawrażliwych Raków powinna być ona przepisywana na receptę. To nie żarty! Dzięki kojącym dźwiękom i zieleni Twój nadwyrężony pracą system nerwowy wróci do równowagi, a Ty poczujesz przypływ sił witalnych i zawodowej inwencji. Ktoś to dostrzeże!

Horoskop miesięczny na maj 2023: LEW (23 lipca – 22 sierpnia)

W tym miesiącu uda Ci się rozwikłać trudne rodzinne sprawy i zagadki. Będziesz z siebie dumna, bo dzięki Twojej otwartości i talentom dyplomatycznym otworzą się nowe drzwi dla relacji rodzinnych (może dotyczyć dawnych rozstań, wspólnych interesów). Zyskasz zaufanie ogółu, niewykluczona ciekawa propozycja pracy. 

Horoskop miesięczny na maj 2023: PANNA (23 sierpnia – 22 Września)

Co chcesz ukryć przed wzrokiem innych? Warto pamiętać o starej zasadzie, że im więcej wysiłku w to włożysz, tym większa będzie porażka, jeśli Ci się nie uda. Zadaj sobie pytanie — dlaczego tak zależy Ci na tajemnicy i czy jej utrzymywanie nie będzie kosztować Cię zbyt wiele? No i dla kogo to robisz.

Horoskop miesięczny na maj 2023: WAGA (23 września – 22 października)

W Twoim życiu dzieje się bardzo dużo, masz już w głowie ułożony cały plan, decyzje są podjęte i czekają na obwieszczenie. Jedynym minusem tego dynamicznego i wiele wnoszącego do Twojego życia czasu, jest to, że z pewnością nie zostawiłaś w kalendarzu miejsca na urlop. No i to, że skupiona na rozwoju pędzącym jak pendolino możesz przegapić kogoś miłego.

Zobacz także:

Horoskop miesięczny na maj 2023: SKORPION (23 października – 22 listopada)

Skorpiony poczują niepokój, że to, co do tej pory mogły robić w kilka dni teraz powinny w kilka godzin. Tempo życia,  konkurencyjność sztucznej inteligencji — te rzeczy mogą spędzać Ci sen z powiek. Może rywalizacja przestała Ci już służyć i czas poszukać dla siebie takiego miejsca, które będzie od niej wolne? Czas na to, by na serio odpocząć, bo ten pęd może się nigdy nie skończyć.

Horoskop miesięczny na maj 2023: strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Albo właśnie jesteś szaleńczo zakochana, albo gwiazdy już to dla Ciebie planują. Nie skreślaj nietypowych propozycji spotkania, dawaj się zapraszać koleżankom, które martwią się Twoim singielstwem. Jeśli jesteś w już w związku możliwe wyjawianie życiowych tajemnic i podejmowanie wiążących decyzji, To zdecydowanie czas na emocje i mówienie o nich.

Horoskop miesięczny na maj 2023: KOZIOROŻEC (22 grudnia – 19 stycznia)

Jeśli martwisz się zdrowiem kogoś bliskiego i chcesz spędzać z nim więcej czasu, porozmawiaj o tym z przełożonym — możesz liczyć na zrozumienie. Sprawdź też, czy dopilnowałaś wszystkich spraw związanych z rachunkami i opłatami — te niezałatwione lubią wrócić w najmniej oczekiwanym momencie. Będziesz za to w wyśmienitej formie fizycznej i wszyscy to zauważą. 

Horoskop miesięczny na maj 2023: WODNIK (20 stycznia – 18 lutego)

Coś, co na początku niekoniecznie przypadło Ci do gustu ostatecznie rozkocha Cię w sobie na całego (to może dotyczyć nowych aktywności, ale też przebywania w nowej grupie ludzi). Czas zadbać na poważnie o swoje zdrowie psychiczne — jeśli zastanawiałaś się nad terapią, po prostu spróbuj. Możesz liczyć na wsparcie kogoś, kogo nie doceniałaś.

Horoskop miesięczny na maj 2023: RYBY (19 lutego – 20 marca)

Rezonuje w Tobie jeszcze echo minionych urodzin. Czujesz się mocniejsza, poważniejsza, dojrzalsza i dzięki temu uda Ci się przełamać kilka schematów i rozwiązać sprawy, które czekały odłożone na lepsze czasy. To dla Ciebie idealny moment na porządki, remonty, zmiany mieszkania, podpisywania umów. Płyniesz z prądem Rybko, a prąd przyspieszył!

Horoskop miesięczny na maj 2023: BARAN (21 marca – 19 kwietnia) 

Barany to uparciuszki, a retrogradacja Merkurego może im namieszać w relacjach z najbliższymi. Powiesz zbyt wiele, albo, co gorsza, nie powiesz najważniejszego. Jeśli czujesz, że robi się niemiło użyj uroku i szczerości I nie bój się przeprosić.