To wydarzenie nie powtórzy się już nigdy za naszego życia. Doświadczą go kolejne pokolenia dopiero w 2188 roku. Tak niezwykła kombinacja energii planetarnych zdarza się bowiem raz na 160-170 lat! My będziemy jej świadkami 12 kwietnia, kiedy to nastąpi koniunkcja Jowisza z Neptunem w Rybach. Zapewni nam dużą dawkę kreatywności, zwróci naszą uwagę w stronę duchowości oraz rozbudzi bezwarunkową miłość. Ale wydaje się, że to jednak Różowa Pełnia Księżyca 16 kwietnia będzie mieć zdecydowanie większy wpływ na nasze życie uczuciowe. Zjawisko to bowiem dedykowane jest sprawom miłosnym! Czy namiesza także i w twoich relacjach? Sprawdź w naszym tygodniowym horoskopie miłosnym na 11 – 17 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Ważną dla ciebie datą w tym tygodniu będzie 12 kwietnia i wypadająca wtedy koniunkcja Jowisza z Neptunem w Rybach. Za jej sprawą możesz dać się ponieść fantazji oraz fałszywemu poczuciu szczęścia. Ktoś cię zranił po raz kolejny, ale ma wytłumaczenie? Nie zatracaj się w marzeniach o idealnym związku, który istnieje tylko w wyobraźni. Przebudzenie może nie być miłe, ale potrzebne. Da ci wolność.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Jeśli teoretycznie nie masz nikogo, ale praktycznie ktoś tam w twoim życiu się pojawił... podczas różowej pełni (16.04) warto wziąć sprawy w swoje ręce. Wyjdziesz na tym najlepiej, jeśli to ty zrobisz pierwszy (lub kolejny) krok i zaproponujesz spotkanie. W reszcie wspomoże cię układ ciał niebieskich. Szansa na powodzenie gwarantowana.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Nawet jeśli po ostatnim nieudanym związku postawiłaś na siebie i podjęłaś decyzję, że teraz skupiasz się na edukacji/pracy/samorozwoju, a nie na miłości, to niektóre zasady są po to żeby je łamać. Szczególnie te, których olanie da nam szczęście. Mamy na myśli powtarzanie sobie obietnic, że „na pewno się nie zakocham”, gdy twoje ciało, głowa i w sumie wszystko wokół mówią inaczej. Sorry not sorry!

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Trochę to odkładałaś i teraz w sumie nie wiadomo, jak z tego wybrnąć. Różowa pełnia Księżyca pomoże ci w tym tygodniu rozwiązać konflikty i nieporozumienia, które uwierają jak kamień w bucie. Popiszesz się dyplomacją, być może nawet uda ci się pogodzić ze sobą dwie bliskie ci osoby, co kiedyś wydawało się niemożliwe!

Horoskop tygodniowy miłosny: Lew

Różowa pełnia zachęci cię do poszukania harmonii w życiu oraz równowagi w uczuciach. I choć z tego chaosu póki co nic poza kryzysami się nie wyłania, spokojnie – zmiany są procesem wymagającym czasu i często radykalnych działań. Możesz być jednak pewna, że jak tylko nastąpią, polubisz nową rzeczywistość.

Horoskop tygodniowy miłosny: Panna

W tym tygodniu bądź wyczulona na swoje życie uczuciowe. Jeśli jesteś w niezobowiązującej relacji albo układzie „friends with benefits” coś może zacząć się komplikować, kiedy porywczy Mars wkroczy w emocjonalne Ryby 14 kwietnia. Jesteś pewna, że żadne z was nie oczekuje czegoś więcej... Uwaga na złamane nadzieje i serca.

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny: Waga

Różowa pełnia Księżyca, która nastąpi 16.04 zadzieje się w twoim znaku. To oznacza, że właśnie dla ciebie będzie najbardziej korzystna! Jeśli jesteś singielką, przygotuj się na nowe uczucie, to zjawisko wiele ułatwi. Wagi w związkach odpowiedzą sobie za to na pytanie – czy ich potrzeby emocjonalne są w pełni w nich realizowane? Czy może czegoś tu jednak brakuje?

Horoskop tygodniowy miłosny: Skorpion

Kolejne sprzyjające ci zjawisko! Różowa pełnia w Wadze ujawni w twojej talii dobre karty w sferze miłości, w której zapanuje intymność, czułość i pożądanie. Ponieważ dedykowana jest sprawom uczuciowym, możesz spodziewać się także zaskakujących i emocjonalnych wybuchów miłości. Nie tylko ze swojej strony. Zazdrościmy!

Horoskop tygodniowy miłosny: Strzelec

Być może nigdy wcześniej tego nie czułaś, ale jeśli gdzieś tam jednak do tej pory to uczucie lekko buzowało pod powierzchnią, teraz zaleje ciebie całą. Bezwarunkowa miłość wspierana empatią owładnie każdą komórkę twojego ciała. Do starzejących się rodziców, ukochanych zwierząt czy nowo narodzonego dziecka lub skrzywdzonych ludzi. Niekoniecznie musi być romantyczna.

Horoskop tygodniowy miłosny: Koziorożec

Ten tydzień sprzyja Koziorożcom w związkach. Zaczniesz cieszyć się bliskością i większą intymnością z partnerem lub partnerką, ale również do swojego repertuaru okazywania uczuć dorzucisz wyrażanie ich poprzez odważną namiętność w łóżku. Seks dawno nie był tak przyjemny, szczególnie jeśli ten ktoś jest zawsze obok.
 

Horoskop tygodniowy miłosny: Wodnik

Różowa pełnia Księżyca, która wypada 16 kwietnia może ukazać ci zaskakujące manipulacje w relacjach, których wcześniej nie dostrzegałaś. Coś, co było ukryte pod powierzchnia wyjdzie na wierzch i sama zaczniesz się zastanawiać, jakim cudem wcześniej NIC nie zauważyłaś? Może to być zwyczajne niedopasowanie, rozmijanie się w celach czy mydlenie oczu i nieustanne szukanie wymówek.

Horoskop tygodniowy miłosny: Ryby

Być może okaże się to dla ciebie nowe, ale zaczniesz nazywać własne emocje. Mówić o nich, analizować i przede wszystkim rozumieć, skąd wynikają. Zwrócisz się w stronę własnych uczuć i w podróży po własnym wnętrzu będziesz poszukiwać odpowiedzi na pytania o coś więcej, niż świat materialny.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.