A gdyby tak raz w życiu, bez względu na konsekwencje rzucić to wszystko i... robić to, co naprawdę się chce? Nie patrząc na innych, na ocenę społeczeństwa, finanse, czy wypada czy nie. Pierwszy tydzień maja zdmuchuje kurz z tej części naszej osobowości odpowiedzialnej za szaleństwo, zabawę i spontaniczność. Układ ciał niebieskich sprzyjać będzie teraz korzystaniu z życia i zostawieniu na moment sztywnych zasad w domu (ale wciąż pamiętając o bezpieczeństwie!). Także w miłości sporo z nas zyska odwagę i fantazję w działaniach. Majówkowe powroty nad ranem do domu nigdy nie wydawały się bardziej ekscytujące.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

W tym tygodniu tranzyty na niebie zachęcą cię po raz kolejny do wyjścia ze swojej strefy komfortu. Tym razem jednak w sferze miłosnej. Ich przesłanie jest proste: bądź odważna i zrób pierwszy krok! Coś nam mówi, że nie pożałujesz...

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

„I wtedy przyszedł maj, zamieszał w moim sercu” – kojarzysz tekst tej piosenki? Jeśli nie, to zapamiętaj go, bo w tym tygodniu stanie się on dla ciebie wyjątkowo prawdziwy. Wraz z nowym miesiącem nie tylko na zewnątrz zrobi się gorąco. Także sprawy miłosne nabiorą rumieńców.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Zewsząd słuchać hasła o pokochaniu siebie. Wiemy, że nie jest to proste i nie każdemu się udaje. Spróbuj zacząć od zadbania o swoje ciało, potraktowania go z wyrozumiałością. Daj mu zasłużony odpoczynek. Dotykaj i rozpieszczaj, nie wymagaj od niego za dużo. Ten tydzień jest o postawieniu siebie na pierwszym miejscu.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Maj sprzyja miłości i romansom! Sprawi, że nasze relacje będą pełne pasji i ognistej energii. Ty przekonasz się o tym już w pierwszym tygodniu miesiąca. Daj się poprowadzić pożądaniu. Nawet jeśli nic poważnego z tego nie wyjdzie, do tych wspomnień z chęcią będziesz wracać przez kolejne lata.