W tym roku nie było jeszcze tak spokojnego tygodnia pod względem zjawisk na niebie. Te, które miały miejsce w ostatnich dniach lub wciąż trwają sprzyjają relaksowi, a nawet zupełnemu resetowi. Zachęcają do uprzątnięcia niewygodnych kwestii, uwierających nas lęków i czerpania z relacji, snucia wspólnych planów i niepowstrzymywania w sobie dziecięcej radości. A powodów do niej będzie sporo, nawet jeśli na pierwszy rzut oka nic na to nie wskazuje. Czerwiec dla wszystkich znaków będzie szczęśliwy! A co dokładnie czeka twój w tym tygodniu? Sprawdź nasz tygodniowy horoskop miłosny na 6 – 12 czerwca 2022 roku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Trwająca (aż do września!) retrogradacja Saturna pomoże ci zmierzyć się z lękami, które blokują cię w podjęciu zobowiązań wobec drugiej osoby, a przez to oddalają cię od poczucia bezpieczeństwa, przywiązania i życiowej ścieżki na której powinnaś się znaleźć.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Ten tydzień może okazać się przełomowy w stawianiu granic dotyczących twojego życia, ale też budowaniu fundamentów pod szczerą i wspierającą relację. Jedyne co musisz zrobić to wyrazić gotowość na większą odpowiedzialność, kompromisy i codzienną pracę nad waszym partnerstwem.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Ostatnie tygodnie były dla ciebie niezwykle intensywne i męczące. Ten tydzień zwiastuje wyczekiwany odpoczynek! Postaraj się więc być tu i teraz, czerpać z danej chwili. Nadaj priorytet relacjom z bliskimi, skup się na budowaniu więzi i ładowaniu baterii wśród tych, którym na tobie zależy.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Wenus, która 12 czerwca spotka się z Uranem może spowodować trochę wstrząsów w twoim związku. Ale spokojnie, z tego kryzysu wyjdziecie silniejsi i wyciągniecie z niego naukę. Finalnie czas ten okaże się dla waszej relacji bardzo oczyszczający.

Horoskop tygodniowy miłosny: Lew

Czerwiec sprzyja miłości! Tylko, że nawet mając ją w pobliżu zdajesz się jej nie zauważać. Rozejrzyj się dokładnie, odpuść myślenie o ideałach i daj szansę komuś, kto wcześniej wydawał się „nie z twojej ligi”. O resztę zadbają planety!

Horoskop tygodniowy miłosny: Panna

Ostatnie dni są zdecydowanie inne, można powiedzieć, że nawet lepsze, jakbyś dopiero co obudziła się z zimowego snu. Masz więcej energii, jesteś bardziej optymistyczna, co z ulgą i wdzięcznością przyjmie twój partner lub partnerka. Dobra wiadomość jest taka, że czerwiec sprzyjać będzie waszej wspólnej radości.

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny: Waga

Jeśli coś ma się zmienić, to właśnie teraz! Retrogradacja Saturna wspomaga nas w układaniu dalekosiężnych planów i przyjrzeniu się temu, z kim chcemy je realizować. Wydaje się, że ty doskonale wiesz, z kim chciałabyś spędzić najbliższe cztery miesiące. Albo i więcej...

Horoskop tygodniowy miłosny: Skorpion

Każdy z nas ma jakieś lęki. Niektóre są mniejsze, inne całkowicie blokują nas przed działaniem lub zaangażowaniem. Koniunkcja Wenus z Uranem pomoże ci przezwyciężyć te ostatnie oraz da ci energię, która pomoże ci pozbyć się obaw, że nie jesteś warta miłości.

Horoskop tygodniowy miłosny: Strzelec

Po tygodniach stagnacji w końcu wracasz na właściwe tory i czujesz, że świat stoi przed tobą otworem! Skup się szczególnie na sprawach zawodowych, bo miłosne masz już pod kontrolą. Zainwestowany w nie czas i energia zaowocują.

Horoskop tygodniowy miłosny: Koziorożec

Początkowo niektóre sytuacje tego tygodnia mogą wydać się niekomfortowe, ale... przecież to właśnie na nie czekałaś! Może nie będzie super łatwo, ale możesz być spokojna, bo w czerwcu także i ty przeżyjesz swój szczęśliwy okres.

Horoskop tygodniowy miłosny: Wodnik

Wreszcie złapiesz wiatr w żagle! Zawodowo zacznie się układać, projekty ruszą do przodu, pieniądze będą się zgadzać, a i planów na ciepłe czerwcowe wieczory nie będzie brakować. Do tego słońce zaświeci także w twojej sferze relacji. Miłość na horyzoncie!

Horoskop tygodniowy miłosny: Ryby

Kiedy Wenus spotka się z Uranem w Byku, pomoże ci swobodniej mówić o swoich uczuciach. Wszystkie bariery, opór w wyrażaniu miłości zaczną powoli znikać, a ty dodatkowo poczujesz się zachęcona przez entuzjastyczną reakcję drugiej strony. Dobra robota!