Maj sprzyja zakochanym i zakochiwaniu się! Przyniesie ci sporo optymizmu w sferze uczuć, przygotuj się więc na zaskakujące wybuchy namiętności, szczególnie jeśli jesteś jednym z ognistych znaków (Baran, Lew i Strzelec). W tym tygodniu wiele uniesień, gorących romansów, ale też gwałtownych rozstań i emocjonalnych burz zawdzięczać będziemy Jowiszowi, który wkroczy do Barana. Także za jego sprawą wiele z nas poczuje, że w końcu serce ma we właściwym miejscu. Jowisz w znaku Barana przebywać będzie do 28 października 2022, dlatego wszystko to, co wydarzy się w tym miesiącu, znajdzie swoje rozwiązanie lub wyda się bardziej zrozumiałe i klarowne w czasie wakacji i ponownie na początku 2023.

Za to retrogradacja Merkurego (10 maja) może przysporzyć nam trochę problemów z komunikacją. Uwaga więc na kłótnie, bo wielu z nich naprawdę będziecie później żałować. Co dokładnie czeka twój znak zodiaku? Dowiesz się tego z naszego miłosnego horoskopu na 9 – 15 maja 2022 roku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

W tym tygodniu możesz nie być sobą i zupełnie stracić głowę do rzeczywistości. Będziesz doświadczać i smakować całej palety doznań, trochę bujać w obłokach, a już na pewno – nie będziesz twardo stąpać po ziemi. Z przełomowymi decyzjami poczekaj aż minie miłosny haj!

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Retrogradacja Merkurego może wywołać u ciebie nieco stresu i niepokoju, dlatego zechcesz szukać uziemienia i kontaktu z naturą. Odczujesz potrzebę odpoczynku, snu i zrobienia czegoś dla siebie. Jednym pomoże długa kąpiel, innym czas z ukochanym, a jeszcze innym Bykom wzięcie wolnego i spontaniczny wyjazd.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Układ ciał niebieskich czasem lubi sobie z nas pożartować, kiedy stawia na naszej drodze niespodziewanie... naszych eks lub naszych byłych kochanków. Przez jedno zaskakujące spotkanie możesz poczuć potrzebę odkurzenia starych uczuć, ale uwierz nam – to nie jest dobry pomysł.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Retrogradacja Merkurego powinna skłonić cię w tym tygodniu do zakończenia rozpoczętych już spraw – zadecydowania wóz albo przewóz. Możesz obawiać się zmiany decyzji czy nowych doświadczeń, ale czas na działanie. Nie pożałujesz.