Horoskop miłosny na marzec 2021 – Baran

Osoby urodzone pod znakiem Barana powinny przygotować się na (mniejsze lub większe) zawirowania w swoim życiu miłosnym. Jeżeli jesteś w związku, upewnij się, że ty i twój partner / partnerka macie podobną wizję wspólnej przyszłości, chcecie tego samego. Jeśli natomiast należysz do grona singielek spod znaku Barana, czeka cię wiele zmian, które są bezpośrednio związane z uczuciami. Ale spokojnie. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że wyjdą ci one na dobre. I wkrótce zrozumiesz, co to znaczy „żyć pełnią życia”

Horoskop miłosny na marzec 2021 – Byk

W marcu będziesz musiała podjąć kilka ważnych, a zarazem trudnych decyzji. Jeżeli należysz do grona singielek spod znaku Byka, zastanów się, czego tak naprawdę oczekujesz od życia (miłosnego). Chcesz szaleć i dobrze się bawić? A może myślisz o stabilizacji? Poczuciu bezpieczeństwa? Najwyższa pora się określić. Jesteś w związku? W takim razu w marcu 2021 zastanów się, czy… na pewno nadal chcesz w nim być. W końcu ostatnio nie podoba ci się coraz więcej rzeczy (m.in. w zachowaniu swojego partnera / partnerki). Podsumuj czas, który dotąd spędziliście / spędziłyście razem i sprawdź, jakie momenty przeważają – te dobre czy złe. A następnie podejmij decyzję. 

Horoskop miłosny na marzec 2021 – Bliźnięta

Uważaj, w twoim otoczeniu są osoby, które nie życzą ci dobrze. Jeżeli jesteś w związku, już niebawem spróbują zniszczyć relację z twoim partnerem / partnerką. Jesteś singielką? W związku z tym wszystko wskazuje na to, że wspomniane już osoby będą chciały cię ośmieszyć przed kimś, kto ostatnio wydał ci się bardzo atrakcyjny. Gwiazdy radzą, abyś na początku miesiąca zastosowała metodę ograniczonego zaufania, a następnie całkowicie się od nich odcięła. Twoje życie (nie tylko miłosne) od razu stanie się lepsze, a ty zyskasz prawdziwy spokój. 

Horoskop miłosny na marzec 2021 – Rak

Ostatnio w twoim życiu uczuciowym sporo się wydarzyło. W związku z tym gwiazdy nie mają wątpliwości, że pora nieco odpocząć. W marcu 2021 ciesz się błogim, niczym niezmąconym spokojem w towarzystwie (ewentualnego) partnera / partnerki lub solo. I nie odmawiaj sobie przyjemności – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Gwiazdy przypominają, że jesteś wyjątkowa i zasługujesz na wszystko, co najlepsze. 

Horoskop miłosny na marzec 2021 – Lew

Niezależnie od tego czy jesteś w związku, czy należysz do grona singielek urodzonych pod znakiem Lwa, w marcu 2021 powinnaś skupić się na szeroko pojętej miłości do samej siebie. Ostatnio miałaś bardzo dużo spraw na głowie. W związku z tym zapomniałaś o własnych potrzebach. Gwiazdy radzą, abyś zrobiła dla siebie coś miłego – zacznij rozwijać nowe pasje, wybierz się na zabieg czy masaż relaksacyjny albo (po prostu) odpocznij we własnym domu (np. w towarzystwie dobrego serialu). Jeżeli masz taką możliwość, weź kilka dni urlopu. 

Horoskop miłosny na marzec 2021 – Panna

Jaki będzie marzec 2021 dla zodiakalnych Panien? Jeżeli jesteś w związku, przygotuj się na bardzo dobry, a zarazem spokojny czas ze swoim partnerem / partnerką. W tym miesiącu przypomnicie sobie, jak ważni dla siebie jesteście i jak bardzo lubicie spędzać razem czas. Jeśli natomiast jesteś singielką, już niebawem spotkasz osoby, które nie będą ukrywać, że są tobą bardzo zainteresowane. Zanim jednak zdecydujesz się na kontynuowanie poszczególnych znajomości, upewnij się, które z nich są tego tak naprawdę warte.

Horoskop miłosny na marzec 2021 – Waga

Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Wagi i jesteś w związku, w tym miesiącu poświęć nieco więcej uwagi swojemu partnerowi / partnerce niż dotychczas. Być może ze względu na natłok obowiązków nie dostrzegasz problemów, z którymi się teraz mierzy. Jesteś singielką? W takim wypadku otwórz się na nowe znajomości, a także powstrzymaj się od wydawania (szybkich i nie zawsze prawdziwych) opinii na temat innych. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że dając im szansę i poznając ich lepiej, możesz się miło zaskoczyć. Część z nich ma wiele do zaoferowania. 

Zobacz także:

Horoskop miłosny na marzec 2021 – Skorpion

To nie jest najłatwiejszy czas dla osób spod znaku Skorpiona, w tym dla ciebie. Jeżeli jesteś w związku, porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem / partnerką i opowiedz o wszystkim, co cię dręczy bądź niepokoi. Szczególnie, gdy problemy dotyczą waszej relacji. Jesteś singielką urodzoną między 22 października a 21 listopada? W takim razie poproś o pomoc kogoś zaufanego, np. mamę, siostrę lub przyjaciółkę. Na pewno chętnie okaże ci wsparcie i doradzi (nie tylko) w sprawach sercowych. 

Horoskop miłosny na marzec 2021 – Strzelec

Ostatnio do twojego życia miłosnego wkradła się rutyna. Dlatego gwiazdy radzą, abyś w marcu 2021 trochę poeksperymentowała (w łóżku, a także poza nim). Dzięki temu poznasz lepiej ewentualnego partnera / partnerkę, ale również (a właściwie „przede wszystkim”) siebie – swoje ciało, oczekiwania i potrzeby. Próbuj nowych rzeczy i sprawdź, co tak naprawdę lubisz, a czego nie. Nie pożałujesz!

Horoskop miłosny na marzec 2021 – Koziorożec

Koziorożcu, w tym miesiącu pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Jeżeli należysz do grona osób urodzonych między 21 grudnia a 20 stycznia, które są w związkach, zorganizuj weekend za miastem ze swoim partnerem / partnerką albo oryginalną randkę. Jesteś singielką spod znaku Koziorożca? W takim razie szalej, baw się, próbuj nowych rzeczy i pamiętaj, że jedyne, co cię ogranicza, to własna wyobraźnia. Odrobina spontaniczności wyjdzie ci na dobre – gwiazdy nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości. 

Horoskop miłosny na marzec 2021 – Wodnik

Ten miesiąc będzie wyjątkowo łaskawy dla zodiakalnych Wodników. I przyniesie dużo dobrego dla singielek, jak również dla osób urodzonych między 20 stycznia a 18 lutego, które są w związkach. Wykorzystaj marzec 2021 na snucie planów na przyszłość (solo albo z ewentualnym partnerem / partnerką), a także na podejmowanie ważnych decyzji związanych z życiem uczuciowym i nie tylko. Los ci sprzyja! 

Horoskop miłosny na marzec 2021 – Ryby

Możesz odetchnąć z ulgą. Marzec 2021 okaże się dla ciebie bardzo dobrym miesiącem, a początek wiosny będzie ci służył. Jeżeli należysz do grona zodiakalnych Ryb w związkach, możesz spodziewać się, że twoja relacja z partnerem / partnerką się polepszy (nawet, jeśli wydaje ci się, że jest to niemożliwe). Jesteś singielką? W takim razie możesz spodziewać się, że wszystkie sprawy związane z miłością pójdą po twojej myśli. A bliscy (z różnych względów) przestaną pytać, kiedy zwiążesz się z kimś na stałe.