Za sprawą trwającego wciąż sezonu Wagi, a także wspierającej Wenus ten tydzień służyć będzie zacieśnianiu więzi, kontaktom z innymi oraz miłości. Wiele z nas poczuje, że wszystko nareszcie jest na swoim miejscu. W październiku największym powodzeniem i szczęściem mogą cieszyć się Waga (za sprawą przebywających w tym znaku trzech planet), Bliźnięta, które stały się faworytem wielu planet i gwiazd w tym miesiącu, a także Lew, Koziorożec, Wodnik. Będzie to odczuwalne również w tym tygodniu. Za to wszystkie znaki za sprawą Merkurego w Wadze (11 października) zauważa poprawę w komunikacji, rozwiązanie starych sporów i naprostowanie niedomówień. Wiele z nas w końcu odważy się powiedzieć na głos, co myśli naprawdę. Sama Waga wprowadza w nasze życia harmonię i zachęca do uspokojenia emocji, zatrzymania się na moment. A to zawsze sprzyja miłości – i tej nowe, i starej. Co dokładnie czeka twój znak zodiaku w kwestiach uczuć? Sprawdź w naszym horoskopie miłosnym tygodniowym na 10 – 16 października 2022 roku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Dość tych nieporozumień! Merkury w Wadze wyprostuje niektóre skomplikowane relacje, a już na pewno – pomoże ci w końcu w sposób klarowny wyrazić to, co czujesz, czego pragniesz i czego chcesz od życia i innych. Kamień z serca!

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Ten tydzień dla Byków nie będzie zbytnio obfitujący w ekscytujące wydarzenia, raczej da ci szansę osiąść i pielęgnować korzenie relacji rodzinnych i romantycznych. Ponieważ gwiazdy wspierają cię pozytywną energią, możesz odsapnąć – wszystko jest na swoim miejscu.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Gwiazdy są po twojej stronie, więc także w miłości możesz liczyć na powodzenie. Poczujesz się w tym tygodniu wyjątkowo adorowana, co może zwiastować nawet gorący romans. Zresztą, także u Bliźniąt w związkach szykuje się czas miłosnego dobrobytu.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Jeśli ostatnio padły słowa, których żałujesz, zjawiska na niebie pomogą ci naprostować to, co ewentualnie mogło zostać naruszone. Nie próbuj jednak przypodobać się innym i prosto oraz od serca wyjaśnij nieporozumienia. Ego schowaj do kieszeni.

Horoskop tygodniowy miłosny: Lew

Wiemy, że jesteś waleczna i czasem zaborcza, ale będąc w nowej relacji nie odcinaj od drugiej osoby całego świata. To, że jesteście dla siebie to zrozumiałe, ale uwierz nam – w waszych życiach wystarczy miejsca jeszcze dla innych, rodziny czy przyjaciół, bez szkody dla uczucia.

Horoskop tygodniowy miłosny: Panna

Pierwszy raz od dawna pojawi się okazja do uwolnienia się spod presji różnych osób. Zaczniesz rozumieć, dlaczego niektóre decyzje podejmowałaś z myślą o tym, „co powiedzą inni”. Poczujesz wolność, na nowo odkryjesz swoje korzenie i być może także miłość.

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny: Waga

Łaskawość planet dla wszystkich Wag będzie odczuwalna głównie w sferze relacji – więzi będą umacniane, bratnie dusze odnajdywane, a wieloletnie partnerstwa zawiązywane. W tym tygodniu inwestuj przede wszystkim w swoje kontakty z ludźmi.

Horoskop tygodniowy miłosny: Skorpion

To nie jest dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji, szczególnie jeśli niesiona emocjami jesteś przekonana, że wiesz, jak powinnaś postąpić. Zaufaj procesowi, ochłoń i zdystansuj się, a odpowiedź przyjdzie sama. W najmniej oczekiwanym momencie.

Horoskop tygodniowy miłosny: Strzelec

W nawale codziennych spraw i kolejnych problemów do rozwiązania możesz nie dostrzegać tego, jak wiele masz wokół. Ten tydzień pozwoli ci zwolnić i dostrzec magię prostych chwil. Za sprawą Wagi, w kwestiach miłosnych zapanuje równowaga.

Horoskop tygodniowy miłosny: Koziorożec

Jesteś mistrzynią wytrzymałości, potrafisz wiele znieść i zacisnąć zęby. W tym tygodniu twoja umiejętność wytrwałości będzie testowana. To, czy będziesz kierować się przy tym sercem czy rozumem zależy tylko od ciebie.

Horoskop tygodniowy miłosny: Wodnik

W tym miesiącu planeta Wenus obiecuje dużo Wodnikom w kwestiach miłości. Wesprze cię w jej poszukiwaniu lub umacnianiu pomagając osiągnąć kojącą harmonię w tej kwestii. Pozbądź się więc ciśnienia i pozwól, by rzeczy działy się same.

Horoskop tygodniowy miłosny: Ryby

Sezon Wagi wraz z planetą Wenus wesprą cię w poszukiwaniach drugiej połówki. W tym czasie na nowo odkryjesz swoją atrakcyjność i nie będziesz mieć oporów, by wyeksponować swoje mocne strony. Jest szansa, że zdecydujesz się nawet zrobić ten pierwszy krok.