Lato! Wakacje! I co dalej? Stagnacja a może romanse? Co nas czeka w upalne dni i noce? Sprawdzamy, którym znakom zodiaku Wenus namiesza w życiu. Przeczytajcie nasz wakacyjny horoskop na lato 2023.

Horoskop na lato 2023: Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Chcesz być tam, gdzie ci dobrze, gdzie czujesz, że się spełniasz, nawet ryzykując. I tam właśnie pójdziesz. Neptun ciągnie cię w stronę uczuć ze wszystkimi ich kolorami.

Miłość: Pociąga cię rzucenie się w wir wątpliwości i poznanie prawdy. Masz dość siły, aby zmierzyć się z kolejnymi krokami w związku. Jesteś ciekawa osoby, z którą spędzasz czas, i nie zawahasz się dowiedzieć więcej.

Pieniądze: Przeżywasz konflikt wewnętrzny: czy wejść w spółkę, czy samodzielnie zainwestować oszczędności. Na horyzoncie pojawi się nowa propozycja zawodowa. Niezła!

Seks: Gwiazdy pokazują, że gra o władzę potrafi być bardzo podniecająca. Jeśli jednak łączą cię z kimś relacje służbowe, popatrz nieco dalej – co będzie, gdy seks się skończy?

Horoskop na lato 2023: Byk (20 kwietnia – 21 maja)

Dla ciebie to lato wielkich zmian. Może pojawi się w twojej rodzinie nowy bohater pierwszego planu albo twoje ścieżki przetną się z kimś niezwykłym. Bądź otwarta.

Miłość: Poczujesz coś w rodzaju: „Może być dziwnie, ale to zrobię, jestem gotowa, aby zaryzykować i otworzyć się na coś nowego”.

Zobacz także:

Pieniądze: Spodziewaj się przypływu gotówki, może to spieniężenie pracy, którą starannie wykonałaś, a może po prostu przyjemny spadek.

Seks: Poczujesz spełnienie. I zaskoczenie, że wszystko jest inaczej, niż myślałaś, i że twój apetyt na doznania zmysłowe rośnie mimo wieku i rutyny codziennego życia.

Horoskop na lato 2023: Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

To będzie pracowite lato, które nada kierunek twojej przyszłości, więc nie żałuj energii na kreację i naukę.

Miłość: Ludzie cię uwielbiają. Nic dziwnego, urok, który posiadasz, to rzadkość. Ale ty musisz wybierać – otaczaj się osobami, przy których czujesz ciepło i bezpieczeństwo.

Pieniądze: Nie czujesz satysfakcji. Zazdrościsz innym, że potrafią rzucić kwotę z kosmosu i czekać, aż ktoś im ją da. Bo w końcu dają. Na początek jednak rzetelnie wyceń swoją pracę.

Seks: Jowisz, gwiezdny ryzykant, popchnie cię w stronę eksperymentów. Wyrzuty sumienia zostaw na lepszą okazję (czyli… nigdy?).

Horoskop na lato 2023: Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Jeszcze wciąż masz wrażenie chaosu po ostatnich życiowych zmianach, czujesz też, że tektonika całego życia pomału się zmienia. Masz oparcie w bliskich i niezły power. To czas na branie szerokiego rozmachu.

Miłość: Tu jest stabilnie i domowo. Cieszą cię poranne kawy pite w najlepszym towarzystwie i wieczorne rozmowy. Umiesz to docenić!

Pieniądze: Przyszły do ciebie niedawno i wciąż nie wiesz, co zrobić z nadwyżką. Może coś najbardziej szalonego dla takiego pracusia jak ty – zaplanować kolejny urlop

Seks: Odkryjesz siebie i rzeczy, które sprawiają ci prawdziwą przyjemność. Będziesz mieć dość siły, aby powiedzieć „nie” tym, którzy cię nudzą.

Horoskop na lato 2023: Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Przed tobą wielkie wyzwania, bo jak zawsze wzięłaś sobie na głowę wszystkie sprawy świata. Ale ognisty czas ci sprzyja, uda się koncertowo.

Miłość: Gwiazdy uparcie pokazują konstelację zaskoczenia. To może być ciąża w najbliższym otoczeniu.

Pieniądze: Potrzebujesz ich, bo powzięłaś wielkie plany (budowa, działka, zbliżający się ślub, inwestycja?). Dlatego nie lekceważ nowych znajomości, mogą przynieść ciekawe biznesowe możliwości.

Seks: Ktoś wpadnie ci w oko na wakacyjnych wojażach. Problemem może być to, że nie wybrałaś się na nie sama. Zostają tylko fantazje czy…?

Horoskop na lato 2023: Panna (23 sierpnia – 22 września)

Lato weźmie cię z zaskoczenia. Wieczory ze znajomymi, spotkania ze sztuką przybliżą cię do beztroski i wspomnień z „lepszych” czasów.

Miłość: Lekkość przyniesie ci fakt, że uda ci się wreszcie odciąć starą toksyczną relację, która nad tobą ciążyła. To piękny moment, aby z otwartością odnosić się do innych.

Pieniądze: Zrobisz w nich porządek. Zapanujesz nad swoim budżetem i nabierzesz chęci na więcej kontroli (czytaj: oszczędzanie).

Seks: Daj sobie czułość. Jeśli nie masz jeszcze siły na kolejną męczącą łóżkowo relację – masz siebie!

Horoskop na lato 2023: Waga (23 września – 22 października)

Pochłonie cię nowe hobby (coś związanego z naturą). Może górskie wędrówki, może towarzyskie spływy albo ornitologia terapeutyczna.

Miłość: Pokochasz szczerze dziką naturę, bo dzięki niej naprawdę odpoczniesz od nadmiaru bodźców. Ktoś, kto będzie ci w tym towarzyszył, może okazać się ważny.

Pieniądze: Niby nie mają znaczenia, ale ostatnio się ciebie trzymają. Robisz rzeczy, za które ludzie chcą płacić, i jesteś w tym dobra.

Seks: Poznasz kilka nowych osób i nie bardzo będziesz skłonna do monogamii. W podjęciu decyzji pomoże ci coś nietypowego.

Horoskop na lato 2023: Skorpion (23 października – 22 listopada)

To normalne, że nawet zabawa może męczyć. Nie miej wyrzutów, jeśli zamiast dać się wyciągnąć na kolejny szampański weekend nad morze, wybierzesz balkonowe pielesze.

Miłość: Nie do końca wiesz, co czujesz do pewnej osoby. Trochę cię niepokoi, ale bardziej przyciąga. Niewiele o niej wiesz, co podsyca twoje pragnienie. Boisz się, że fala cię poniesie.

Pieniądze: Chciałabyś zmienić pracę, ale trzymają cię niezłe zarobki? To zawsze niełatwa decyzja, ale kto powiedział, że będzie łatwo? Masz poduszkę finansową? Zaryzykuj.

Seks: Po raz pierwszy od dawna poszłabyś na wszystko, gdyby tylko ta osoba cię o to poprosiła. Dałaś się ostro zakręcić na jej punkcie.

Horoskop na lato 2023: Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Zadbaj o zdrowie, bo letnie szaleństwo może je nadwyrężyć. Wiadomo, kto by tam się wysypiał, kiedy noce takie piękne (i takie krótkie)!

Miłość: Trochę przekombinowałaś? Ulokowałaś uczucia w więcej niż jednym obiekcie i teraz nie potrafisz
z tego wybrnąć. Pozwól latu to rozwikłać, czas jest najlepszy w rozpuszczaniu emocji i złudzeń.

Pieniądze: Uważaj na osoby, które chcą je od ciebie pożyczyć, i na wątpliwe inwestycje. Uran namawia do lepszego zabezpieczenia konta i doradza zdrowy rozsądek w sieci.

Seks: Jeśli przeraża cię myśl, że żyłaś w nieprawdzie i że wszystko mogło wyglądać inaczej, nie bój się siebie. Przecież wiesz najlepiej, czego pragniesz.

Horoskop na lato 2023: Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Dużo życiowych zawirowań, spraw rodzinnych i urzędowych. Ale jednocześnie już potrafisz docenić sedno życia. Celebruj małe rzeczy, na świętowanie zawsze jest dobry czas.

Miłość: Pora zrobić krok naprzód i wejść level wyżej. Jeśli jesteście razem już bardzo długo, warto postawić sobie jakieś wspólne cele. Fajnie się marzy z kimś ukochanym.

Pieniądze: Jesteś w takim momencie, że wreszcie nie stanowią one żadnego problemu. Tylko nie zacznij wymyślać sobie innych – to twoja specjalność – za to rób sobie przyjemności.

Seks: Znowu jest wspaniale. Czasami na naszą skomplikowaną erotykę wpływają leki i lęki. Ty to wiesz!

Horoskop na lato 2023:  Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Lato ma ci tyle do zaoferowania, że czasami nie masz siły, aby sprostać kolejnym wyjściom, imprezom i ekspansywnej energii innych ludzi. Nic na siłę. Odmawiaj!

Miłość: Skupienie się na swoich uczuciach i nie zawsze dobrym nastroju pozwoli ci na szczerość. Czego pragniesz w relacji? Czy fajerwerków, kolorów i wspólnych fotek, czy przegadanych nocy i wspólnego nicnierobienia?

Pieniądze: Spore na widoku. Ale to oznacza, że coś w napięciu pęka i musisz podjąć ważne decyzje.

Seks: Masz poczucie zwrotu wektora. Już nie pociągają cię wielkie niewiadome i skoki emocji, skręcasz w stronę czułości. Czas na związek?

Horoskop na lato 2023: Ryby (19 lutego – 20 marca)

Przyjemność sprawią ci proste rzeczy, przestaniesz się spieszyć. Dostaniesz dużo miłości i wsparcia od przyjaciół, z którymi spędzisz cudowny czas.

Miłość: Nowe początki czasami wynikają z rezygnacji. Jeśli puścisz to, co cię napina w twojej relacji, możesz wyjść ku nowemu. I nie wszystkie rozstania trzeba uznać za porażkę.

Pieniądze: Nie wiesz, co cię czeka, jednak masz ochotę zainwestować oszczędności w nowy projekt albo nieruchomość. Zasięgnij drugiej opinii.

Seks: Włączyła ci się kontrola popędów i pragnień. Może ostatnie wydarzenia sprawiły, że kogoś zraniłaś. Nawet w czasie wakacyjnej zabawy rób tylko to, na co się umówiliście.