Miłość to dość skomplikowane uczucie i może przytrafić się nam wiele razy. Za każdym razem pozostawi po sobie ślad, trochę nas zmieni. Emocje związane ze stanem zakochania potrafią przysłonić widok na pewne fakty, a to właśnie w tych drobnych, z pozoru nic nie znaczących sytuacjach kryje się odpowiedź na pytanie, czy jemu/jej na tobie naprawdę zależy. Przykład? Nie spotykacie się długo, ale wie już, iloma łyżeczkami cukru słodzisz kawę lub wysyła idealnego mema, bo wie, że dokładnie ten cię rozbawi. Podpowiadamy, jak odczytać te sygnały dla każdego znaku zodiaku.

Jak zachowuje się zakochany Baran?

Wiesz, że Baran kocha, gdy nie tylko dzieli się swoimi przygodami, ale także cię zaprasza do udziału w nich. Okazuje swoją miłość, zabierając cię w szalone miejsca, aby robić rzeczy, których prawdopodobnie nigdy wcześniej nie próbowałaś. Kierując się szczerymi uczuciami, próbuje poszerzyć twoją strefę komfortu. Sam odłoży swoje plany, by spędzić z tobą wspólne chwile.

Jak zachowuje się zakochany Byk?

Byk okazuje swoje uczucia, obsypując cię prezentami, czasami bez powodu. Chce, żebyś wiedziała, że cię kocha i potrzebuje do tego dowodów – czegoś namacalnego, co prawdopodobnie będzie dużo go kosztować. Po prostu nie ma nic przeciwko rozpieszczaniu osoby, którą kocha.

Jak zachowują się zakochane Bliźnięta?

Bliźnięta poświęcają niepodzielną uwagę tylko temu, kogo kochają. Nie chcą się ustatkować, łatwo się nudzą i mają tendencję do przeskakiwania z jednego związku do drugiego. Ale kiedy znajdą kogoś, do kogo poczują prawdziwą miętę, nie mają problemu ze stuprocentowym zaangażowaniem. Musi to jednak być prawdziwa miłość, a one wiedzą, że taka w ich przypadku jest zwykle rzadkością.

Jak zachowuje się zakochany Rak?

Możesz dostrzec, że zodiakalny Rak cię kocha, w momencie kiedy otwiera się przed tobą emocjonalnie. Zobaczysz go w jego najbardziej wrażliwej wersji i nie będzie próbował tego ukryć, odsłoni przed tobą swoje tzw. miękkie podbrzusze. Poinformuje cię, co się dzieje, kiedy poczuje się źle lub niekomfortowo. Gdy się zakocha, nie udaje szczęścia, żeby ci się przypodobać. Stawia na szczerość!

Jak zachowuje się zakochany Lew?

Lew potrzebuje wiele uwagi poświęconej jego osobie, ale będziesz wiedzieć, że cię bardzo (bardzo) ceni, za każdym razem, kiedy spróbuje się przed tobą popisać i ci zaimponować. Chce, żebyś myślała, że jego życie jest niezwykle piękne, ciekawe, ekscytujące, aby udowodnić, że jest dla ciebie najlepszy – zresztą tak jak wszystko, co robi. Sam też chętnie będzie się tobą chwalił, choćby w mediach społecznościowych. Cóż, w końcu świetnie razem wyglądacie.

Jak zachowuje się zakochana Panna?

Trudno powiedzieć, kiedy Panna się w Tobie zadłuży. Jest bardzo powściągliwa i myśli o każdym drobiazgu przed wyrażeniem siebie. Dużo czasu zajmie jej werbalne powiedzenie, że Cię kocha. Szybciej pokaże to w małych rzeczach. Jej miłość jest ukryta np. w  pytaniu, czy dotarłaś do domu cała i zdrowa. Szukaj jej miłości w małych, codziennych rzeczach.

Zobacz także:

Jak zachowuje się zakochana Waga?

Waga robi wszystko transparentnie, jeśli chodzi o miłość i relacje. Nigdy nie musisz się zastanawiać, czy cię kocha, czy nie, bo w jej przypadku to się po prostu czuje, widzi i słyszy. Jest zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Wie, na czym polega partnerstwo i wciela je w życie. Nie boi się wypowiadać ważnych słów, ale też nimi nie szafuje. Wybiera odpowiedni moment i mówi właśnie TO. Żeby nie było cienia wątpliwości, co dokładnie czuje!

Jak zachowuje się zakochany Skorpion?

Skorpion, który kocha, całkowicie ufa. Jest to dla niego bardzo trudne, ale kiedy faktycznie obdarzy cię uczuciem, razem z tym przyjdzie zaufanie. Kiedy nie zada ci pytania o rzeczy, o które normalnie mógłby być zazdrosny, to znak, że jego uczucie do ciebie jest wiele warte. Chce wiedzieć, że może na tobie polegać.

Jak zachowuje się zakochany Strzelec?

Ten znak zodiaku pokazuje swoją zabawną, rozrywkową stronę, by udowodnić ci swoje zaangażowanie. Będzie chciał zachowywać się głupio, by wasz związek był pełen śmiechu, beztroski i zabawy. Pokazując, że życie nie zawsze musi być traktowane, poważnie mówi: „chcę śmiać się tylko z tobą”.

Jak zachowuje się zakochany Koziorożec?

Zakochany Koziorożec zawsze znajdzie dla ciebie czas. Jest zajęty, tak jak wszyscy jesteśmy, ale nie będzie miał trudności z ustalaniem priorytetów dla związku, jeśli tylko poczuje, że to właśnie TO. Co więcej, będzie podejmował działania dobre dla waszej wspólnej przyszłości. Kiedy to robi, wyraźnie się angażuje, dba o relację, to już wiesz, że z jego strony to prawdziwe uczucie.

Jak zachowuje się zakochany Wodnik?

Pierwszą oznaką, że Wodnikowi na tobie zależy, jest dostrzeganie przez niego szczegółów z twojego życia, które w innych okolicznościach ludziom umykają. Jeśli jest zakochany, chce zapamiętać każdą informację o ważnej dla niego osobie. Z pozoru chłodny – w miłości staje się bardzo czuły. Gdy się zakocha, może całymi godzinami z tobą gadać – o wszystkim i o niczym. Byleby być blisko, w kontakcie, budować więź i oczywiście wiedzieć WSZYSTKO!

Jak zachowują się zakochane Ryby?

Będziesz wiedzieć, że osoba spod znaku Ryb się w tobie zakochała w momencie, gdy twoje życie zmieni się w komedię romantyczną. Zaangażowanie Ryb wraz z pojawieniem się uczucia wzrasta bardzo szybko. Niezależnie od tego, czy piszą odręcznie listy miłosne, czy zabierają na wycieczkę w góry, aby obejrzeć zachód słońca i zdaje ci się to zbyt piękne, aby było prawdziwe – to właśnie miłość Ryb sprawia, że ​​czujesz się absolutnie niewiarygodnie. Jak w filmie. A kto by tak choć przez moment nie chciał?!