Horoskop na rok szkolny 2021/2022: Baran

Czego w roku szkolnym 2021/2022 mogą spodziewać się zodiakalne Barany? Jeżeli urodziłaś się pod tym znakiem zodiaku, wszystko wskazuje na to, że nauka nie będzie twoim priorytetem. Za zdecydowanie bardziej interesujące uznasz (mniej albo bardziej spokojne) spotkania ze znajomymi. Będziesz się świetnie bawić. Ale w związku z licznymi imprezami koniec semestru może się okazać dość trudny. 

Horoskop na rok szkolny 2021/2022: Byk

Jeśli jesteś zodiakalnym Bykiem, tegoroczne wakacje upłynęły ci prawdopodobnie pod znakiem dobrej zabawy. Marzysz o tym, by trwały wiecznie. Niestety nie jest to możliwe. Powrót na lekcje będzie dość trudny i bolesny. Ale spokojnie. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że już po kilku dniach (w najgorszym wypadku po kilku tygodniach) ponownie przyzwyczaisz się do szkolnej rzeczywistości oraz wcześniejszego wstawania. Dasz radę!

Horoskop na rok szkolny 2021/2022: Bliźnięta 

Urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, w tym roku szkolnym nie będziesz narzekać na nudę. Czeka cię wiele wydarzeń i spotkań (nie tylko) z koleżankami czy kolegami z klasy, których na pewno długo nie zapomnisz. I nie będziesz chciała zapomnieć! Super. Ale gwiazdy radzą, abyś mimo wszystko nie zaniedbywała nauki. Znajdź balans między szkolnymi obowiązkami oraz przyjemnościami.   

Horoskop na rok szkolny 2021/2022: Rak

Należysz do grona zodiakalnych Raków? Jeżeli tak, gwiazdy radzą, abyś w roku szkolnym 2021/2022 przyłożyła się do nauki. Sprawdziany, kartkówki, wypracowania, projekty… Będzie tego naprawdę sporo. Postaw na systematyczne i sumienne wypełnianie codziennych obowiązków. W innym wypadku narobisz sobie zaległości, które ciężko będzie później nadrobić. 

Horoskop na rok szkolny 2021/2022: Lew

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Lwa, w roku szkolnym 2021/2022 czeka cię spore wyzwanie. Wszystko wskazuje na to, że koledzy i koleżanki będą chcieli i chciały, abyś reprezentowała ich i je przed nauczycielkami oraz nauczycielami, jak również przed dyrekcją. Start w wyborach na przewodniczącą szkoły to odważny krok, a jednocześnie poważne zobowiązanie. Gwiazdy nie mają jednak wątpliwości, że (jeśli się na to zdecydujesz) świetnie sobie poradzisz. 

Horoskop na rok szkolny 2021/2022: Panna

Gwiazdy rekomendują, abyś jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego 2021/2021 zaopatrzyła się w planner, kolorowe długopisy, karteczki oraz inne akcesoria papiernicze, a następnie postawiła sobie nowe cele i dokładnie rozpisała nadchodzące miesiące. Takie działanie ma wiele zalet. Poprawisz nastrój, będziesz świetnie przygotowana do nowych wyzwań, jak również zyskasz poczucie, że masz kontrolę nad własnym życiem. 

Horoskop na rok szkolny 2021/2022: Waga

Waga to twój znak zodiaku? W takim razie los ci sprzyja – w roku szkolnym 2021/2022 czeka cię wiele dobrego. Nie będziesz miała problemów z nauką. Poza tym otrzymasz propozycję, która może mieć znaczący wpływ na twoją przyszłość. Gdy dowiesz się już, o co chodzi, nie będziesz narzekać na brak tak zwanych „dobrych rad”. Ale ostateczna decyzja należy do ciebie. Kieruj się swoją intuicją – ona nigdy cię nie zawiedzie (nawet, jeśli w danym momencie trudno ci w to uwierzyć). 

Zobacz także:

Horoskop na rok szkolny 2021/2022: Skorpion

Jeśli należysz do grona zodiakalnych Skorpionów, pamiętaj, że nie ma nic złego w proszeniu o pomoc. W przypadku nauki także. Nie radzisz sobie ze szkolnymi obowiązkami? Powiedz o tym koleżankom i kolegom, rodzicom albo nauczycielkom i nauczycielom. Na pewno chętnie cię wesprą, wytłumaczą to, czego nie rozumiesz. Możesz się również zapisać na korepetycje. Zajęcia indywidualne na pewno wiele wniosą do twojego życia. 

Horoskop na rok szkolny 2021/2022: Strzelec

Urodziłaś się pod znakiem Strzelca? W takim razie w roku szkolnym 2021/2022 nie będziesz miała problemów z nauką. Gwiazdy mówią, że świetna organizacja, systematyczna praca oraz ustalone zawczasu priorytety zaprocentują w (zarówno bliższej, jak i dalszej) przyszłości. Nauczyciele i nauczycielki będą cię stawiać za wzór w rozpoczynającym się właśnie roku szkolnym. Wow!  

Horoskop na rok szkolny 2021/2022: Koziorożec

Jaki będzie rok szkolny 2021/2022 dla osób, które urodziły się pod znakiem Koziorożca? Według gwiazd, bardzo spokojny. Jeśli to także twój zodiaku, możesz odetchnąć z ulgą – obejdzie się bez większych problemów czy ekscesów. Nawet się nie obejrzysz, a będziesz odbierać świadectwo (wszystko wskazuje na to, że będzie ono ozdobione paskiem) i planować kolejne wakacje. 

Horoskop na rok szkolny 2021/2022: Wodnik 

Urodziłaś się pod znakiem Wodnika? To znaczy, że jesteś bardzo ambitna i zależy ci na dobrych ocenach w szkole. Natomiast każde – nawet najdrobniejsze niepowodzenie wywołuje u ciebie ogromną frustrację, poza tym negatywnie wpływa na twoje samopoczucie. Gwiazdy przypominają, że mamy prawo do popełniania błędów – szczególnie w szkole, gdzie uczymy się wielu nowych rzeczy i kształtujemy siebie. W roku szkolnym 2021/2022 możesz więc popracować nad… odpuszczaniem sobie. Bądź dla siebie bardziej łaskawa i wyrozumiała. Nie pożałujesz. 

Horoskop na rok szkolny 2021/2022: Ryby

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Ryb, gwiazdy przypominają, że nie samą nauką żyje człowiek. To bardzo dobrze, że sumiennie wykonujesz codzienne obowiązki. Nie zapominaj jednak o odpoczynku i odrobinie (albo trochę więcej) auto-czułości. Prawdopodobnie nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak korzystnie może to wpłynąć na twoje samopoczucie. Co więcej, zyskasz siłę i motywację do dalszych działań.