Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 marca 2021

Baran

Urodziłaś się pod znakiem Barana? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, gwiazdy mają dla ciebie dobrą wiadomość. W tym tygodniu przekonasz się, że masz wokół siebie osoby, którym naprawdę zależy na twoim dobru i szczęściu. Albo jedną, ale naprawdę wyjątkową osobę. Domyślasz się już, o kogo chodzi? Buduj i pielęgnuj waszą relację. Czerpiesz z niej bowiem wiele dobrego!

Byk

Jeżeli należysz do grona Byków w związkach, pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć. W tym tygodniu szczerze porozmawiaj ze swoim partnerem / partnerką. Być może dzięki temu uda wam się uniknąć poważnych problemów (które zaraz pojawią się na horyzoncie). Razem jesteście silniejsi / silniejsze. Jesteś singielką spod znaku Byka? W takim razie już niebawem poznasz kogoś naprawdę wyjątkowego. I to w zupełnie nieoczekiwanej sytuacji. 

Bliźnięta

Urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, w tym tygodniu miej oczy dookoła głowy. W twoim otoczeniu są bowiem osoby, które chcą poważnie zaszkodzić tobie albo (ewentualnemu) związkowi, który budujesz i pielęgnujesz na co dzień. Nie pozwól na to. Zakończ toksyczne znajomości jak najszybciej. 

Rak

Osoby, które urodziły się pod znakiem Raka, powinny przygotować się na całkowitą rewolucję w życiu uczuciowym. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że (niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy należysz do grona singielek) od tej pory nic już nie będzie takie samo. Ale spokojnie. Dość szybko odnajdziesz się w nowej rzeczywistości. W końcu zrozumiesz, że chodzi o zmiany na lepsze. 

Lew

Lew to twój znak zodiaku? W takim wypadku możesz odetchnąć z ulgą. Jeśli jesteś w związku, upewnisz się, że dla ciebie i dla twojego partnera / partnerki nie ma rzeczy niemożliwych. Możecie na sobie polegać w każdej sytuacji, poza tym jesteście dla siebie ogromnym wsparciem. Jeżeli natomiast należysz do grona singielek spod znaku Lwa, w tym tygodniu osiągniesz cel, którego tak bardzo pragnęłaś. I, co ważne, jest on związany bezpośrednio z uczuciami. 

Panna

Zodiakalne Panny mają ostatnio dużo na głowie. W związku z tym między 1 a 7 marca 2021 powinnaś skupić się wyłącznie na sobie (niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy należysz do grona singielek). Zrób coś miłego dla swojego ciała oraz dla duszy (a najlepiej dla obu!). Możesz także zgłębić techniki tak zwanej samomiłości. Dzięki temu nie tylko się zrelaksujesz, ale również lepiej poznasz potrzeby własnego organizmu. 

Waga

Urodziłaś się pod znakiem Wagi i jesteś w związku? W takim razie prawdopodobnie zauważyłaś, że ostatnio coś „nie gra” między tobą a twoim partnerem lub partnerką. Niestety może to zwiastować (mniej lub bardziej) poważne problemy. Jeżeli naprawdę zależy ci na tej relacji, zaproponuj szczerą rozmowę, wspólny wieczór bez telefonów, a najlepiej romantyczny weekend za miastem. Jeśli natomiast jesteś singielką, zwróć uwagę na nowopoznane osoby w swoim otoczeniu. Ufasz im? Uważaj, bo ich intencje mogą okazać się nieszczere. 

Zobacz także:

Skorpion

W tym tygodniu osobom urodzonym pod znakiem Skorpiona towarzyszy pewnego rodzaju uczucie bezradności. Pamiętaj, że nie jesteś sama. W trudnych momentach warto poprosić kogoś bliskiego o pomoc lub radę. Zasygnalizować, że coś jest nie tak. Masz wokół siebie wspaniałych ludzi, którzy na pewno chętnie okażą ci odrobinę (albo trochę więcej) wsparcia. 

Strzelec

Zapowiada się trudny tydzień dla zodiakalnych Strzelców – zarówno dla singielek, jak i tych w związkach. Już niebawem bardzo bliska ci osoba (np. partner lub partnerka) zawiedzie twoje zaufanie. Niestety wpłynie to negatywnie na twoje samopoczucie, jak również na poczucie własnej wartości. W trudnych chwilach nie powinnaś jednak zapominać, że jesteś naprawdę wyjątkowa i zasługujesz na wszystko, co najlepsze.  

Koziorożec

Nadchodzące dni okażą się bardzo dobre dla zodiakalnych Koziorożców, w tym dla ciebie. Już na początku tygodnia nabierzesz ochoty na więcej. I dobrze. Nie ograniczaj się. Miłosne eksperymenty pozwolą ci lepiej poznać nie tylko ewentualnego partnera czy partnerkę, ale również (a właściwie „przede wszystkim”) własne ciało i jego potrzeby. Ach, jeszcze jedno. Gwiazdy przypominają, że jedyne co cię ogranicza w łóżku, jak również poza nim, to własna wyobraźnia. 

Wodnik

Rozpoczynający się właśnie tydzień upłynie zodiakalnym Wodnikom pod znakiem… nudy. Jeżeli należysz do tego grona, nie spodziewaj się fajerwerków, przyspieszonego bicia serca czy (w przypadku singielek urodzonych między 20 stycznia a 18 lutego) miłosnych podbojów. Jednak zamiast narzekać, powinnaś docenić tę chwilę spokoju. Już niebawem może ci jej zacząć brakować. 

Ryby

W twoim życiu dużo się teraz dzieje. Panuje w nim istny chaos. I m.in. dlatego sprawy związane z uczuciami (i ewentualnym poszukiwaniem miłości) usunęły się na dalszy plan. Postaraj się nie stracić kontroli nad własnym życiem (nie tylko miłosnym) i nie lekceważ własnych potrzeb.