Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Jeśli chodzi o sprawy sercowe, w tym tygodniu zodiakalne Barany mogą odetchnąć z ulgą. Urodziłaś się pod tym znakiem zodiaku? W takim razie wszystko ułoży się po twojej myśli. Ale to nie koniec wiadomości od gwiazd. Możesz się spodziewać, że osoba, która uważa cię za ekspertkę od miłości oraz związków, poprosi cię o radę. Pozwól jej się wygadać i okaż jej trochę wsparcia. Nie ma wątpliwości, że bardzo cię teraz potrzebuje. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

W twoim otoczeniu pojawi się nowa osoba, która… spróbuje sporo namieszać w twoim życiu (nie tylko) uczuciowym. Na początku może wydawać się bardzo interesująca, ale – dla własnego dobra – zachowaj czujność i nie daj się zwieść komplementom czy czułym słówkom. Jeśli urodziłaś się pod znakiem Barana i jesteś w związku, dodatkowo porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem / swoją partnerkę. Opowiedz o swoich obawach. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak” wykorzystaj rozpoczynający się właśnie tydzień na przemyślenia związane z sytuacją, w której obecnie się znajdujesz. Jak (według ciebie) powinno wyglądać twoje życie uczuciowe? Czego TAK NAPRAWDĘ pragniesz? Znalezienie odpowiedzi na te pytania przyniesie ci upragniony spokój, wytchnienie, a do tego pozwoli zbudować wyjątkową relację z samą sobą. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Jeśli należysz do grona zodiakalnych Raków, które są w związkach, w tym tygodniu poświęć swojemu partnerowi / swojej partnerce nieco więcej uwagi niż zwykle. Gwiazdy rekomendują wspólny wyjazd (nie musi być długi). Jesteś singielką? W takim razie w dniach 10-16 maja 2021 roku czeka cię wyjątkowe spotkanie, które (przynajmniej na pewien czas) wywróci twoje życie uczuciowe do góry nogami.